Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit költötök egy nagybevás...

Mennyit költötök egy nagybevásárlás alkalmával pl . Auchanba? Miből áll a lista?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ott semmit a spart és matchot kultiválom :D.
2010. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia, hát nekünk csak étel áll a listán, igaz nem Auchanbe, hanem Tesco-ba járunk és 40 euró alatt nem fizettünk még soha
2010. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mi hetente egyszer megyünk Tescoba vagy Auchanba és átlag 15 ezret hagyunk ott. A listán kaja és háztartási cuccok állnak, ritkábban egy-egy ruhadarab vagy konyhafelszerelés.
2010. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
21:27 vagyok, azt nem írtam, hogy négyen vagyunk, két felnőtt, két kisgyerek
2010. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel a Tesco közelebb van, ezért inkább oda járunk, de Auchan is van a közelben, oda ritkábban.


Nagybevásárlás az nálunk olyan 25 és 40 ezer között szokott alakulni.

Ilyenkor kávé, cukor, hús, tej, mosó és tisztítószerek, sör, háztartási dolgok stb., kerül a kosárba

2010. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mi [többnyire én :)] a Lidl-be jár(ok)unk. A nagy bevásárlás igazából úgy már nem létezik, mivel nincs autó, ezért csak a két kezű "málhás szamár" megoldás van. Ez annyit tesz, hogy heti 1x (ált. szombat) lemegyek és bevásárolok, ami szükséges, és amennyit elbírok. Összegben ez 4.000 - 6.000 Ft és élelmiszer meg ami még szóba jöhet (pl. tisztálkodószerek)

:)

2010. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mi ketten vagyunk bnőmmel plusz egy kutya:D összesen havi 28 at tescoba
2010. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

60 ezer tescoban + 15000 hentesárú

ebben minden benne van

2010. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én most csóró vagyok nagyon ezért napi szeletelt akciós párizsi 125ft, 15db szendvics zsemle 240 és ha telik rá akkor még egy kenőmájat is veszek de, ez már nagyon luxus...
2010. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!