Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen otthoni telefonos...

Milyen otthoni telefonos munkát találni, esetleg skype-on hívások fogadása? Dolgozni szeretnék, de fizetni nem tudok érte.

Figyelt kérdés
25 éves közgazdász hallgató vagyok, jelenleg passzív féléven. Nem rég volt egy szívműtétem így az eddigi munkámat nem tudom folytatni, de rendelkezem angol és német nyelvismerettel, banki szakügyintézői végzettséggel, ECDL és EBDL vizsgával, továbbá fizika tagozaton érettségiztem, valamint mobiltelefonok értékesítésével foglalkozom kb 6 éve. Ezen kívül van 8 hónap telefonos ügyintézői tapasztalatom is Call Centerben. Eddig csak olyan lehetőségeket találtam, hogy ennyi meg annyi Ft-ot fizessek be és jó lesz, de én nem akarom a csalókat gazdagítani. Kérlek Titeket, hogy csak akkor írjatok, ha TUDTOK valós lehetőségről, mert azt már sajnos jól tudom, hogy miket nem érdemes kipróbálni. Köszönettel: András

2012. márc. 31. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Korrepetálás, érettségi felkészítés matekból vagy fizikából? Csinálhatod akár skype-on is, ha nem akarod, hogy a tanítványok hozzád járjanak, sokan tanítanak manapság így. Sokkal jövedelmezőbb, mint a bedolgozós munkák.
2012. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!