Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Narancssárga hasított bőr...

Narancssárga hasított bőr cipőről mivel lehetne leszedni a fekete festéket?

Figyelt kérdés
A fekete hasított bőr lovas lábszárvédőm összefogta a kedvenc cipőmet. Mivel tudnám eltüntetni róla? Új volt a lábszárvédő, az előzőt majdnem 15 évig használtam, sosem fogott össze semmit, pedig ugyanaz a márka (meg tudnám ölni a gyártót). Ettől fekete lett a cipő is, a nadrág is. A nadrágból sima mosással kijött, a cipőből eddig nem sikerült kiszedni.
2012. ápr. 9. 14:27
 1/2 Sztegoszaurusz válasza:

Hallgasd vígan:

Judy - Táncoló fekete lakkcipő-t mostantól.

2012. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:D

Hát ha most lenne így egy fekete hasított bőr cipőm, ki is tudnék békülni vele, de jelenleg van egy fekete foltos (és így inkább piszkosra hajazó) narancssárga cipőm. Jelenleg azt kergetem, hol tudnék helyette másikat venni, de hát már vagy öt éve vásároltam, és a bolt, ahol vettem, megszűnt.

2012. ápr. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!