Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszűntetni ezt...

Hogyan lehet megszűntetni ezt a szagot?

Figyelt kérdés
Vettem az eurós boltban egy wc pumpát, és iszonyú kínaibolt-műanyag szaga van. Pár napja mosom, áztatom, de még mindig nagyon nagyon büdös. Mivel kezeljem, hogy ne legyen ilyen szaga?

2012. ápr. 10. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy balerina cipőt vettem az ázsiába és annak is ilyen szaga van. Tavaly nyáron vettem, áztattam, sikáltam mindenféle szerekkel, meg befulykáltam, de teljesen hatástalan... hordani sem tudom, mert úgy érzem, hogy zárt térben érzi mindenki... szóval nem elkeseríteni akarlak, de szerintem esélytelen. De ha tévedtem, akkor jó, hátha valakinek lesz valami használható ötlete és ha olyan, akkor én is lopom a cipőmre :)
2012. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha hasznalni lehet, akkor egyszeruen nem kell a lakasba tartani, tedd a hazon kivulre pl.

En papucsot kaptam, de annyira eros, elviselhetetlen gumi szaga volt, hogy mar elsem hoztam pl.

2012. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Wc-pumpára nincs ötletem, de cipőre nekem bevált a szilikagéles macskaalom és a szódabikarbóna használata, zokniba töltve és beledugva a cipőbe.
2012. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos kitenni nem tudom, mert lakásban lakom, erkély meg nincs. Macskaalmot meg nem szívesen vennék, hisz a pumpa kb 200 forint volt, a macskaalom árából meg inkább veszek akkor egy jobb, szagmentes pumpát. :) Azért köszönöm mindenkinek!
2012. ápr. 11. 20:06
 5/6 anonim válasza:
Helyezd víz alá. Így nem szaglik. Amikor meg használni kell, addig meg kibírod.
2012. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szodabikarbona is eleg ;) remek szagelszivo (vagy uzo, mar nemtudom oszinten) hatasa van.
2012. ápr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!