Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szoktad használni a wc-t a...

Szoktad használni a wc-t a munkahelyeden, suliban vagy egyéb nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 16:08
1 2
 1/13 Kerria ***** válasza:
89%

Ha választhatok akkor inkább nem.


Ha szorult helyzet van akkor igen, de véletlenül se érek hozzá!!!

2012. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ott besz*rok!
2012. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak , ha már nagyon kell és akkor is körberakom wc-papírral
2012. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2012. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
én sem használom inkább mellé szarok.
2012. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább ott tojom össze magam, végül is felnőtt ember vagyok.... még jó hogy használom. Hogy lehet ilyen butaságot kérdezni.

Nagyvécézni nem igazán szeretek ott, de ha kell akkor keresek egy tisztább wc-t aztán elvégzem a dolgom. Max körberakom wc papírral.

2012. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
munkahelyen nyugodt szívvel, mivel folyamatosan takarítják kábé. nyilvános helyen csak akkor, ha nagyon kell. de pl, ha buliba megyek kocsmába, akkor ott nem ülök rá.
2012. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

nem, mindenhol magam alá hugyozok és xarok.

ugye ezt most nem gondoltad komolyan?

nő vagyok, és megtanultam a wc fölé gugolni úgy, hogy semmim ne érjen hozzá. egyébként is sok vizet iszok, jól is nézne ki, ha csak az otthoni fajanszot illetném vizeletemmel...


a barna medve az más téma. csak akkor aknázok, ha van elég papír tapétázni, és magától értetődő módon van nálam babaseggtörlő, hogy illatos és üde legyen az ülepem minden időben, még nyilvános wc-n való kakkantás után is.


de komolyan, ezt mégis hogy gondoltad? jobb helyeken az ember 8 órát melózik. létezik olyan ember, aki napi szinten bírja, hogy 10 óránként végezze el a dolgát, akkor is kizárólag otthon?

2012. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy kell úgy guggolni...

Na meg én sem úgy értettem, hogy soha az életben nem használtad még... Én is használtam már de tényleg csak vészhelyzetben. Éves szinten max egy-kétszer. De akkor sem szívesen.

Lehet csak én vagyok ilyen furcsa, de nekem olyankor eleve nem is nagyon kell. "Barnázni" pláne nem.

Viszont valamilyen furcsa oknál fogva ahogy hazaérek, rögtön még ahogy az ajtóban keresem a táskámban a kulcsot, sokszor majd be pisilek. "Barnázni" meg minden reggel szinte percre pontosan ugyan akkor szoktam indulás előtt.

2012. ápr. 13. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!