Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SOS! Csőtörésünk van. Az...

SOS! Csőtörésünk van. Az Aegonnál van lakásbiztosításunk. Mivel kell bizonyítani a biztosítónak?

Figyelt kérdés

Csináltam videofelvételt ahogy folyik a víz. Nemsoká jön a szerelő, azt is fényképezzem? Kell számla?

Köszi



2012. ápr. 12. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, kell számla!
2012. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell az ömlő vizet levideózni, elhiszik anélkül is!


Jön a szaki megcsinálja, a számlát elteszed, holnap értesíted a biztosítót. Egyszercsak jön egy ember (szakálla van kender) lefotózza a falon az ázás nyomait, a javított csövet, és ad egy ajánlatot. Ha neked jó, akkor elfogadod, és küldik a pénzt. Ha nem tetszik az ajánlat, akkor az összegyűjtött számlákkal (vizes, kőműves, festő, stb...) besétálsz hozzájuk és vered az asztalt!

2012. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dettó ebben a szituban vagyok most,csak nem értek az egészhez. A csőtörés lehet elfagyástól? Vagy ezt nem kell megmagyaráznom az Aegonnak?

Épp jelentem be online a pénteki csőtörést ami a régi-új házunkban történt. De hétvégén már javítattuk,ami látszik.

De már azt sem értettem az elején,hogy "veszélynem" "nem felelősségi" vagy "felelősségi" legyen,de Én a nemre mentem.Ez jó?

Köszi a segítséget!:) Kedves Kérdező,a Te ügyed,hogy alakult? Köszi!

2012. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mi bementünk az irodába, onnan lejelentették a kárt. Kb. 1 hétre rá kijött a kárszakértő felmérni. Megnézte, hogy mi történt, mit kellett cserélni, majd mondott egy összeget amit elfogadtunk. (ami azóta sem érkezett meg...)


Nem tudom mit jelentenek ezek amiket írtál. Nem volt ott segítség funkció? Lehet telefonon jobban jártál volna.

2012. máj. 14. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem volt súgó,de a "nem felelősségi veszélynem" lesz a jó,mert a felelősséginél be kellett volna írni,hogy Nekem okozták,vagy Én okoztam másnak így jöttem rá mit kell.:)

Hogy hogy azóta se jött a pénz? Utána kérdeztél már?:O

Én mindenkitől azt hallom 1 héten belül utalják is ha elfogadod amit mondtak. Neked mennyit ajánlottak?S milyen károd lett illetve lefedezte-e azt.

Hát most hogy írod,1 hét is lehet mire kijönnek,ma lefotózom,mert addigra lehet ki is festünk azt majd nem látnak a javíttatásból semmit.Akkor számlát nem is kérnek ha elfogadod amit mondanak? Köszi és hajrá!:)

2012. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A párom múlt héten felhívta őket, állítólag a bank visszadobta, hogy nem jó a számlaszám... Pedig hát a számláról utaljuk a havidíjat. Még ma sem érkezett meg.

31ezret ajánlottak, szerencsére jól jöttünk ki, csak az anyagot kellett fizetnünk, mert egy barátunk vízszerelő és ő csinálta meg.

2012. máj. 15. 18:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Számlát nem kért..
2012. máj. 15. 18:27
 8/11 anonim ***** válasza:
S csak a csövet kellett csináltatnotok vagy festést is fedezte ez az összeg? Vagy mire adták a 31 ezret? Holnap jön a kárszakértő.
2012. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4 csempét le kellett verni és a cső
2012. máj. 15. 20:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet,hogy a csöveket Nekem azt mondta ez a mufurc kárszakértő,hogy nem fizetik ki? Ti is az Aegonnál vagytok nem? Családi biztosítás ugye? Én mindenhol azt olvastam,hogy az az,amit tuti fizetnek,meg amit megkárosított a víz kivétel a gépek romlását,cseréjét.Tehát Nálunk azt mondta se a csöveket se a csaptelepeket se a padlóburkolást nem fizetik ki,azt azért nem mert padlőszőnyeg volt előtte.Dehát mi van??? A falon lévő kis csempézést és a festést "tudta" belevenni és erre 38 ezret adnak.Mikor csak anyagárban már jóval 100 fölött vagyunk.
2012. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!