Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A Biztositónak kártéritéshez...

A Biztositónak kártéritéshez rossz számlaszám, mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy egy 12 ezer forintos kártéritési biztostáskor házhoz jött a biztosito ahogy szokott lenni, és a számlaszámot kérte hogy mondjam, vagy félre olvastam, vagy ő hallota félre de az egyik szám 8as helyett 4re lett irva a biztositási papiron ( ami az én nevemmel is alá van irva) a pénz természetesen sehol, ma keresem fel a biztositót, de érdekelne hogy van-e rá esély hogy meglehet oldani, vagy ha kiutalták másnak akkor már elvesztettem a pénz?
2012. márc. 30. 06:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Pénzem*
2012. márc. 30. 06:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem buktad ha még nem utalták el, azért az egy 8-10 nap
2012. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát kérdés hogy átutalták-e , egyáltalán van e olyan számlaszám... de ha van olyan számlaszám és átultaták az bukta, mert már 10napon bőven letelt
2012. márc. 30. 07:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy szám lett elírva, akkor érvénytelen kell legyen a szám, így a bank visszadobja az utalást.

Reklamálni a biztosító tud, mivel ő utalta a pénzt.

2012. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!