Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Illóolaj vagy esetleg más?

Illóolaj vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

Illóolaj helyet használt már valaki ilyet: [link] ?

Ez valóban hasznos lehet? Ha kinyomok belőle valamennyit, tényleg lehet érezni?


Egyébként ha még is az illóolajnál maradnék milyen illatot ajánlanátok egy romantikus estére?

Illetve ha allergiám van a tavasszal nyíló fákra stb, akkor az illóolajjal lehet gondom?


2012. ápr. 12. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyenge a szervezeted, ezert vagy allergias pl. EN nagyon szeretem az illatokat, ezert felmoso vizben mar mindig illatot is teszek, akar sima ruha oblitot, vagy citromnak a levet, mivel nagyon kellemes, es megmarad az illata is. A fuggonyt, a kanapet lehet neha sprezni, ezt ugy szoktam, hogy kellemes oblitot valasztok, vizzel keverem, es spriccelek a fuggonyre, a levegobe pl. A friss citromlevel is lehet hasonlot elerni, es az indiai fustolokkel is pl. EZt az aroma illatot is igy szoktam hasznalni, mivel tobb fajta illat letezik, tehat keres olyat, amit elfogadsz, es nem fog irritalni.
2012. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!