Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet valahol méterre kapni...

Lehet valahol méterre kapni öntapadós tapétát?

Figyelt kérdés
Nem tudom jól tettem-e fel a kérdést, a lényeg az lenne, hogy gyerekszobába szeretnék dekorációt, gondoltam tapétából kivághatnám, de nem szeretnék egy egész tekercset megvenni ezért.
2012. ápr. 16. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az öntapadós általában méterre kapható, bár ilyenből gyerekszobába való mintást nem láttam (igaz, nem is kerestem).

Dekorációnak inkább a falmatricát ajánlanám, de ha Pesten laksz, Újpesten tudok egy tapétaboltot, ahol elég nagy a választék:

[link]

2012. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem Pesten lakom, de közel Újpesthez.

Nem kimondottan gyerekmintásat keresek, hanem én szeretnék kivágni belőle és úgy felragasztani.

Köszi még egyszer,sokat segítettél:)

2012. ápr. 17. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Falmatricából hatalmas választék van, pl. a Vaterán találsz rengeteget, de akár kínai boltban is, én ott vettem virágmintást párszáz forintért.
2012. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!