Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet valahol ágyneműt csinált...

Lehet valahol ágyneműt csináltatni kérésre?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon beleszerettem ebbe az ágyneműbe,teljesen. De az a gondom hogy egy: 10 ezer ft, kettő meg hogy egy takarós,szóval egy nagy takaró kell hozzá,nekünk meg kettő részes takarónk van. Azt szeretném kérdezni hogy mint polóknál nem lehet nyomtatni ágyneműre képet? arra gondoltam egyik felén lenne egy mopsz,másikon meg egy angol bulldog mondjuk. Persze gondolom nem lenne ilyen szép mint ez de egyáltalán lehetséges ez? És ha igen hol? Varrónőnél vagy ilyen fotós boltban? Köszi a válaszokat!



2012. ápr. 14. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de ilyen nagyban nem valószínű, ráadásul azok a nyomatok nem nagyon bírják a strapát, tehát sem az éjjeli gyűrődés, sem a mosás nem igazán használ nekik. Ahol én tudok ilyet, ott max. A/4 méretben nyomnak.
2012. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!