Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik jobb: biztonsági ajtó...

Melyik jobb: biztonsági ajtó vagy hevederzár + rács?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 19:58
 1/4 anonim válasza:
En a räcsot biztonsägosabbnak talälom. A gond vele annyi, hogy pl. tüz eseten a tüzoltok is nehezebben jutnak be.
2012. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy minőségi biztonsági ajtó , kiegészítve távriasztóval ! A rácsoknak sok a gyenge pontja :) elgondolod ,hogy állnál neki szerintem tudod hol a leggyengébb.
2012. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 unimax válasza:

heveder és rács!

ugyan is az ajtót kinyitod, még mindig van egy védelem közted és a rácson kívül álló között!

Ez előző válaszhoz annyit fűznék, hogy ha van gyenge pont a rácson akkor rosszat vettél! Olcsó húsnak híg a leve közmondást erre találták ki.

Az ajtón ha a zárat kiiktatom már bent is vagyok!

De ha rácsot kiiktatom akkor még mindig ott van az ajtó zárjai! És az idő nagyon fontos!


Ha attól félsz a h a tűzoltó nehezebben jön be, megoldható a rács elektromágneses zárással is mely még áramszünet esetén is működtethető! ( nekünk is ilyen van és így a tűzoltók sem büntetnek)

szóval én a biztonsági ajtórácsot javaslom!

Nekünk ettől a cégtől van:

[link]

2013. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 unimax válasza:

Bocsi tévedtem!

Annyit szeretnék javítani,hogy tűzoltó saját ajtón lévő rácsért nem büntethet, csak közfolyosón!

2013. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!