Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen manapság az ideális ház?

Milyen manapság az ideális ház?

Figyelt kérdés

Ha terveznétek magatoknak...? vagy ha már megterveztétek a tökéletest?

Földhözragadt és elrugaszkodott ötletek is érdekelnek!


2012. ápr. 19. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy nagy napőalli és onnan indulnak ki a szobák. és külön konyha, nem egyben a nappalival.
2012. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jó !!! Szóval egy központi helység. Mi lenne ott pontosan?

És mért nem tetszik ha együtt van a konyhával?

2012. ápr. 19. 09:59
 3/11 anonim válasza:
Nekem egybekonyha a gyerekek miatt, mindenkinek külön háló, min. 2 fürdő, spájz, pince. Olyan konyha, ahol középen van a pult :) És kandalló vagy cserépkályha. Sok növény :)És egy pici de szép kert. Benne sok cicával :)
2012. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen az emberek vagyiis családok sokat vannak a konyhában. Csak hát a káposztaszag. És hol lenne a kályha?
2012. ápr. 19. 10:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Az is gond, hogy a család létszáma változik. És általában nincs olyan anyagi helyzet, hogy folyamatosan igzodjunk a változásokhoz. (vásárlásssal, költözéssel) Szóval hogy könnyen variálhtó legyen kb.2-4 fő-ig, mert valszeg az ember sajnos ott éli le az életét, ahol kezdi. Van jó megoldás?
2012. ápr. 19. 10:38
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. laktam olyan helyen ahol egybe volt konyha- nappali, és egy a szagok miatt nem tetszett, kettő pedig ha főztem és valaki bejött oilyan hatása volt mintha kupi lenne, közben és csak főztem ugye...a konyhát eg nem kell mindenki lássa
2012. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amugy a két fürdő is nagyon jó, ha nagy a család. nekünk is kettő van és reggel aranyat ér..
2012. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit el lehet azért szeparálni a főzős területet olyan amerikai stílusban. Meg talán egy elszívó...
2012. ápr. 19. 12:10
 9/11 anonim válasza:

Inkább a szag, mint hogy míg én a rántást kavarom, ne legyek együtt a családommal.

Kandalló a nappaliba természetesen :)

2012. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. mi sozktunk együtt főzni a családdal, de külön van egy jó nagy konyha.
2012. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!