Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Közösképviselőnk kitalálta,...

Pini kérdése:

Közösképviselőnk kitalálta, hogy mindenki csinálja meg magakörül a hibákat (tetőjavítás, kéményjavítás stb). A lakók többsége bele is ment mert így nem kell közösköltséget fizetni. Ezt én leírva sehol sem látom. Jogszerint lehet-e ijet csinálni?

Figyelt kérdés
Most például egy hete csőtörésünk van amit mutattunk közkép viselőnknek de semmi reakció csak folyik a víz.

#közös képviselő #társasház kezelés
2012. ápr. 19. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. A csőtörést meg ne a közös képviselőnek mutasd, hanem a biztosítónak.
2012. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez elég nagy h.lyeség, akkor a felső lakóé az egész tető??? Ugye, ezért ő nem kap fizetést, mert akkor mit csinál ő, mint közös képviselő?

Szerintem váltsátok le. Amint lesz egy nagy probléma, nem fog tudni senki sem intézkedni.

Csőtörésnél azonnal hívjatok szerelőt, számla és igen, ezért fizet a biztosító.

2012. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ostobaság. Ha pl. a szennyvíz elakad,és a földszinten lakónál feljön,akkor ő fizesse a tisztítást? Erre nem biztos,hogy fizetne a Biztosító.

A közös helyiségek, csővezetékek,kémény javítása minden lakót terhel.

2012. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagy marhaság, hogy így oldják meg! Szerintem jogszerűtlen is. A közösköltségből kell megoldani a közös javításokat, karbantartásokat.
2012. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!