Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol jó lakni gyerekekkel?

Hol jó lakni gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Egyedülálló vagyok, fontos a munkalehetőség (megyeszékhely a közelben), szép környezet. Ki hol lakik, hogy érzi ott magát? Minél több választ várok, előre is köszönöm!
2012. ápr. 26. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
szerintem mindegy, a gyerek így is úgyis feltalálja magát.... én panelban nőttem fel, akkor épült, sok volt a velem egy korú vayg 1-3 év körkülönbség... két három lépcsőházból voltunk vagy 10-en, élvezet volt bújocskázni...
2012. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
65%
Kecskeméten lakok. Nagyon szeretek itt élni.A gyerekeim is imádják. A környezet is nagyon szép.(:
2012. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát én Pest megyében lakom Dabason. Nekem még nincs gyermek ( remélem hamarosan lesz), de ez volt a fő szempont, hogy biztonságos helyen, jó közlekedéssel, jó infrastruktúrával( iskola, óvoda,bolt, posta, nagy áruház) elérhető legyen, ugyanakkor nyugodt csendes falusias legyen a közvetlen környezetem, tehát amikor kicsi voltam Bp-en is egyedül el tudtam menni már 5 évesen a boltba vagy a játszó térre, ezt ott manapság már lehetetlen:(. Én Dabas Besnyőn lakom, ami Dabas Pesthez közel álló részén egy kb 2,5 km-es út köti össze Dabas Sári résszel. Autóval Sáriból ez az út 5 perc, biciklivel 10 perc, gyalog 35 perc. De megéri, mindent elérek, Pestre nagyon gyakran van autóbusz, mivel ott dolgozom, a bolt a posta, az iskola mind elérhető az előbb írt idők alatt, de persze Besnyőn is van kis bolt 5 percre tőlünk, csak az nem olyan olcsó, de ha valami kimaradt arra teljesen jó. A táj szerintem fantasztikus, a vad madarak( gólya, fecske, vércse szerűség, vadkacsa, fácán, de múltkor még őzikét is láttam. Én mindenképpen ilyen helyen azaz itt kívánom megszülni és felnevelni a gyermekemet v. gyermekeimet. Ja és rengeteg kis mama és gyermekes anyuka van az utcánkban és a mellettünk lévő utcában.
2012. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szalkszentmártont ajánlanám.
2012. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hány gyereked van?
2012. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol jó lakni, ha az iskola-munkahely-nagymama szentháromság nincs távolabb egyenként 1-2 km-nél...

:D

2012. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló adta meg a tökéletes választ.
2012. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sajnos nem érkezett válaszdömping. itt is látszik,,ahány ember annyi féle :).
2012. ápr. 27. 15:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Budapest 40-50 kilóméteres körzete az ideális innen a nagyobb munkahelyekre céges buszokkal hordják az embereket ingyen.Én speciel 60 km. re lakom Pesttől de arra fele járok dolgozni.Én 40 percet utazom oda 40 et vissza.Falun lakom csendes környezetben.Házat egy ilyen faluban ki lehet fogni olcsón és a munkalehetőség sincs messze.Ezért hoztam fel példának a saját falumat.
2012. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A második hozzászólóval egyetértve én is Kecskemétet ajánlom. :)
2012. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!