Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Normális, hogy a lassan...

Normális, hogy a lassan kéthetes betont ha megdörzsölöm akkor porlik a teteje?

Figyelt kérdés

Lehet attól hogy a kőműves már másnap szarrá járkálta, mert falazott rajta, elég csúnya is lett a beton tiszta kráteres. Viszont másik helyiségben is ha meg kapargatom porlik de az nem volt bolygatva.

Csak a sötét részeknél lehet kikapargatni, ahol világos színű a beton ott kemény. Ez mitől lehet? öntsek rá egy vékony réteg betont? Vagy mit lehet vele csinálni?


2012. máj. 5. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért sötét mert ott még nem kötött meg. Locsold egy kis vízzel. Ha meg köt és akkor is porlik akkor nincs benne elegendő cement.
2012. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Locsolom minden nap, igaz egyszer nem tudtam meglocsolni , de attól csak nem lesz baja.
2012. máj. 5. 12:49
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezért kárvolt kőművest hívni akkor, szar betont én is tudok csinálni. Most is megkapargattam egy szöggel és még mindig fellehet kaparni.
2012. máj. 15. 19:07
 4/12 anonim ***** válasza:

úgy tűnik, hogy nem kötött meg, nem?

ne hergeld már magadat

hívd oda a kőművest, és kérdezd meg!

2012. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hívtam én, hogy fejezze be a munkát, nem fogok én kétszer szólni, de még azt se csinálta meg... Most már nem is kell mert megcsináltam én helyette. Legalább az a rész normálisan megvan csinálva amit én csináltam. Jól be lettem csapva ráadásul.
2012. máj. 16. 10:52
 6/12 anonim válasza:
A beton az mindenképpen porzik, ha megkötött, ha nem, de van valami folyadék nem tudom mi a neve, attól nem porzik metlakizás előtt azzal szokás lekenni és nem porzik tőle.
2012. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ne fizesd ki, amíg nem csinálja meg jól.


nekünk se volt még ilyen ügyünk, de tavaly sértődötten levonult a köművesünk fizetség nélkül, mert mi miért vagyunk olyan igényesek, hogy ha nem ér el a járócsempe sarka a falig, csak 5 cm-re közelíti meg, akkor miért nem jó, hogy ő azokat a háromszögeket végig a fal mellett majd kifúgázza ... meg a sarokban, meg a küszöb körül, ahol olyan macerás burkolni...

a küszöbnél 3 * 7 cm-t nem sikerült lecsempéznie...

A falicsempe meg eláll 5!cm-re a faltól, a mosogató felett bámulhatom a 45 fokra lesimított porosodó párkányt ...

nem is mondom, mennyiért javították körben a járólapot... a közepét sejnos nem, ott megakad a szék lába


és még én érezzem sz..rul magamat...

2012. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyira, értelem szerű dolgot hagyott ki, hogy fene gondolta volna hogy ennyire agyatlan az ember. Felfalazz a falat azt a fölső 5-10 centit kihagyja, felhívom hogy így mi értelem a falnak ha nem tart semmit, azt mondja én így mondtam neki, ő meg így csinálta... Na persze vagy csak azért mert macerás már meg se csinálja. Többit le se írom mert már tiszta ideg vagyok. Ki volt mér fizetve, fulladjon bele a pénzibe. :)
2012. máj. 17. 06:28
 9/12 anonim válasza:
hat ha porlik akkor a komuves elrontott valamit !!! en is betonoztam egyszer es nekem is porladozot es mikor egy normalis komuves betonozott akkor nem porladozott!!
2012. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ennek úgy látszik teljesen annyi, pár év, és elporlad az egész. Nem tudom mitől lett ilyen, minden esetre senki ne vegyen ilyen Cem III/A 32,5N Szlovák Cementet.
2012. jún. 28. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!