Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? A vízóra hol...

Mi lehet a baj? A vízóra hol forog hol nem. Rengeteg víz folyik el. A fő vízórát lecseréltetem de ez is ugyan azt csinálja, de nem látszik sehol, hogy el folyna a víz.

Figyelt kérdés
A vízvezeték szerelőnek ötlete nincs, hogy mi lehet a baj. Az összes főmérő és allmerő ki lett cserélve 3 héten belül és nem tudom, hogy mit csinálják vele, mert rengeteg víz folyik el. Nem akarom felásni az egész kertet ha a sem tudom hol és mi lehet a baj. Lécíves mondjatok ötleteket, hogy mi lehet a baj.

2012. máj. 11. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik nap mondd meg mindenkinek hogy pár percig ne használja a vizet ne nyissa meg a csapokat ne húzza le a wc-t addig és nézd meg ha forog akkor csőtörés van valószínűleg szivárog valahol. Akkor nézd meg ha megvagy győződve róla hogy a házban sehol nem megy a víz.
2012. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de nem állt meg, de ha valahol el folyna a víz annak állandóan kéne forognia a vízórának, de valamikor megáll. A második óra is ugyanazt csinálja mint az első.
2012. máj. 11. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedig ez csőtörés lesz. Nemcsak a vízdíjat kell kifizetned, hanem ne felejts el, hogy csatornadíjat is számláznak a vízfogyasztás után. Ha nem ásod fel a kereted, 1 hónap alatt egy laza 80-100 ezres számlát össze lehet hozni. Én a helyedben nem várnám meg. Ha a házban sehol nem ázik a fal (ez a jobbik eset), akkor a kertet a vízóra és a ház között kell felásni, abban a vonalban, ahol megy a vízcső. Előbb-utóbb meg fogod tenni, a kérdés az, hogy mekkora vízszámla után szánod rá magad. (+ A felesleges vízóracsere költsége, ha volt neki.)
2012. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vizgazfutes ***** válasza:

Amennyiben csőtörés van, akkor a vízórának FOLYAMATOSAN kéne forognia.


Valószínűbb egy WC tartály vagy Shell szelep hiba...

2012. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!