Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezt bevállalják vajon az...

Ezt bevállalják vajon az Ikeás szerelők?

Figyelt kérdés

Tönkrement az ágyam, újat kell vennem, az Ikeából fogom házhoz szállíttatni, és díj ellenében össze is szerelik. Viszont a régi ággyal nem tudom, mit csináljak.


Egyedül lakom, most költöztem ide, itt még férfi ismerőseim sincsenek, hogy megkérjem őket, hogy szereljék szét.


Megcsinálják szerintetek az Ikeás szerelők? Fizetek is pluszban akár, csak nem akarok bunkónak sem tűnni.


És tegyük fel, szét van szerelve, ugye levihetem a rossz ágyat a kuka mellé, és nem kell várni lomtalanításig (most volt 2 hete, nem hinném, hogy egyhamar újra lesz..)?


2012. máj. 24. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem plusz pénzért foknak segíteni szétszerelni.

És igen, én levinném a kuka mellé, nálunk is sokszor volt ott már nem használt tárgy, nemcsak lomtalanításkor.

2012. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*fognak
2012. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenképp tisztázd velük, mielőtt jönnek. Nehogy meglepetés érjen bármelyikőtöket, pl. közlik hogy oké szétszedik, húszezer lesz.

Kuka mellé levitel: megteheted, de lehetőleg úgy, hogy senki ne lássa, mert hivatalosan ilyet nem nagyon lehet.

2012. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne dobd ki a régi ágyat,tegyél fel hirdetést,hogy ingyen elvihető,vagy nézz körül a lakhelyeden biztos van olyan szervezet,aki elviszi rászoruló családoknak.
2012. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha használható lenne, nem dobnám ki, és újat sem kellene vennem. Sajnos az ágykeret tört el, használhatatlan.
2012. máj. 24. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem baj,valakinek jó lesz tüzelőnek,írd ki a hirdetésbe hogy ingyen elvihető,aztán meg van oldva:)
2012. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ha az ikea nem lesz jó majd a lámák és rozsomákok megoldják


üdv: Láma és Rozsó

2012. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lomtalanítók elviszik, de ők sem ingyen. Én 8 ezret fizettem hogy a régi rossz állapotú franciaágyat eltüntessék költözéskor. De legyen ott veled még valaki..
2012. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!