Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Közvélemény! Melyik irányból...

Közvélemény! Melyik irányból tekeritek a wc papírt és miért?

Figyelt kérdés

1. szemből, tehát óra mutató járásával megegyezően

2. hátulról, tehát az óra mutató járásával ellenkezően


Kíváncsi vagyok :D


Köszi!:)


2012. máj. 25. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem használok wc papírt. ☻
2012. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést :$ csak egyféleképpen lehet, nem? ahol jön róla, ott húzod és téped. a papírtartóba lehet kétféleképpen betenni, az egyiknél egyből "jön lefele" ahogy be van téve, a másiknál meg megfordul a papír íve egy 180 fokos szögben, na ez kevésbé célszerű, itthon néha így teszik be, de én meg megfordítom.
2012. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2.: igen,úgy értettem,h tartóba rakva, hogy tekered :D És igen,a válaszod második fele érdekes számomra:D tehát te azt szereted,ha lefelé gördül és nem rá a papírra(ez a 2. választási lehetőség a nálam felsoroltakból:D)
2012. máj. 25. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűsítsünk: a jobb, vagy a bal oldali rendszer szerint használjátok?

[link]

:)


Nekem ilyen tartóm van [link] , és ebbe csak egyféleképpen lehet betenni a papírt, csak úgy hogy alulról jöjjön.

2012. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na..nálam a bal oldali kép az 1. opció, a jobb pedig a második opció:)
2012. máj. 25. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:

2. voltam

" nem rá a papírra" ezt nem teljesen értettem :D de lehet nem is fontos.

sztem az 1. az óramutató járásával ellentétes, a 2. meg a megegyező. de lehet h nálatok a szemközti falon van a papírtartó, mint nálunk :D hú, nehéz így leírás alapján elképzelni :D

2012. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor az egyes válasz az, amikor a "falhoz simulóan" jön le a papír a gurigáról, a kettes pedig mikor a "levegőben lógva"? Ha igen, akkor nálam a kettes.
2012. máj. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy teszem be, hogy elölről lehessen tépni, a férjem fordítva, ha hátul jön lefelé.
2012. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a második voltam, de az utolsó két válasz után most már még úgy se értem :D
2012. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!