Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy kell használni ezt a...

Hogy kell használni ezt a fajta konzervnyitót?

Figyelt kérdés

[link]

Ez lenne az a bizonyos konzervnyitó.


2012. máj. 25. 16:23
 1/6 Strigi válasza:
Az éles-hegyes karmot beleszúrod a konzerv szélébe és a homorú görbületű oldal irányába enyhén előre nyomod a konzerv kerülete mentén, miközben libikókaszerűen fel-le mozgatod az eszközt.
2012. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de nem sikerül :(
2012. máj. 25. 16:59
 3/6 anonim válasza:
0%
Fú én a bicskán lévő konzervnyitót nem bírom használni. Semmi sem baxa fel az agyam pillanatok alatt úgy, mint az...
2012. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A felső élén van egy négyzet alakú bevágás. Azt akaszd be a konzerv peremébe, és úgy nyomd bele a konzerv tetejébe. Így fixen tudod tartani a nyitót.
2012. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bal kezedben a konzerv. Jobb kezedbe fogod a nyitót úgy, hogy a képen a hosszabbik fele legyen feléd. Bal oldalt fent azt a csücsköt pedig a konzverv felső peremébe akasztod. Benyomod. A Perem melletti négyzet alakú mélyedéssel fog belekapaszkodni a dobozba.

Bár remélem tegnap óta már sikerült, és nem haltál éhen. :)

2012. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike, sikerült végül! :D és nem haltam éhen, csináltam kukorica salátát ;)
2012. máj. 27. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!