Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MI kell egy alap háztartásba?

MI kell egy alap háztartásba?

Figyelt kérdés
Most készülünk összeköltözni a párommal, de nem tudom, hogy pontosan mi mindenre is lesz szükségünk. Igen most is lakásban élek, mielőtt valaki beoltana. De szeretnék írni egy listát, hogy mire lenne szükségünk, de félek, hogy valamit kihagyok.
2012. máj. 28. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Rengeteg ilyen kérdés van, ahol mazsolázhatsz. De felesleges túllihegni. Ha van egy ágy, szekrény, asztal, mosdó, akkor már tudtok ott lakni. És egész biztos, hogy lesz amit kifelejtesz. És az is biztos, hogy lesznek dolgok, amik most még nem fontosak, de egy év múlva igen.


Legyen pénzed, és ahogy rájössz, mi hiányzik még, fokozatosan meg tudod venni. Ennyi a trükk :)

2012. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. máj. 28. 18:17
 3/3 anonim válasza:

Törölköző, ágynemű, pléd, konyhai eszközök (Kisebb lábas, műanyag tálak, fakanál, kanál, kés villa, húsvágódeszka, tepsi, pohár, tányér), olló, csavarhúzó, kalapács, szennyeskosár, ruhaszírító, vasaló, WC-kefe(nem kinevetni, 3x felejtettem el venni:D), tisztítószerek, seprű, porszívó, lapát.

Bocsi, hogy összevissza írtam, szerintem ennyivel el lehet lenni kezdetekben, és majd szépen kiegészíted menet közben.

2012. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!