Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megéri bérelni ezt a lakást?

X Susy Omega x kérdése:

Megéri bérelni ezt a lakást?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 28. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerem Szeged városát,de szerintem megéri az árát.Én kivenném ha szükségem lenne rá.
2012. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, diák vagy-e vagy sem. Ha igen, akkor felesleges ennyit költeni, ha nem, akkor igen, mert azért a berlini krt. a belváros közelében van
2012. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez már sokkal jobb, mint az előző lakás! :) Ezt érdemes kivenned.

Na, nem felszereltségben jobb, mert ebből meg az ülőalkalmatosságok hiányoznak, meg lehetne nagyobb tárolórész, ruhásszekrény, komód, de nem lehet minden tökéletes.

Az árát viszont megéri! Hiszen itt két szobáról van szó, mégha nincs is benne elég bútor. Használtan be lehet szerezni jó áron ezt-azt, lehet, hogy a tulaj tud is hozni azt, amire még szükségetek lehet.

Amúgy nagyon szép, igényes a fürdőszoba meg a konyha is.

Ezt megéri a pénzét.

2012. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez korrektnek tűnik, de 6-án adták fel a hirdetést, lehet, hogy már meg sincs. Vagy valami bibi mégiscsak van (szomszédok stb.).
2012. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fürdőszoba meg a konyha miatt igen, de a szobák rémesek.

Őszintén szerintem inkább legyen a konyha kicsit lepukkantabb, ott levesebb időt tölt az ember, de a szobák legyenek normálisak.

2012. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!