Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi ez a sok albérletközvetítő...

Mi ez a sok albérletközvetítő iroda?

Figyelt kérdés

Minden második hirdetés a neten valamelyik albérletközvetítőé! Teleszemetelik az albérlettel foglalkozó oldalakat a kecsegtető (értsd:kamu) ajánlataikkal, aztán amikor felhívod őket, bemondják, hogy 6000 forintért adnak egy listát, melyen a nekem megfelelő albérleteket kínálnak. Természetesen a lista több mint fele már lejárt hirdetéseket tartalmaz(ha nem hiszed keress rá arra, hogy "Aranyvessző Bt.").

Aztán meg ha utánaolvasok 8000 ember szidja őket, hogy elbaszott ennyi meg ennyi pénzt miattuk. De azért megjelenik egy-két bértollnok is, aki elmeséli, hogy vele milyen korrektek voltak.


Nem lehet ezek ellen a szutykok ellen valamit tenni közösen? Már nem is tudom mióta nem találtam egy rendes hirdetést, mert mindig ezekbe a szemetekbe botlok.


2012. máj. 29. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobban jársz,ha te adsz fel itt hírdetést az "apród",agy a Jófogás",te keresel.Bíztos lehetsz benn,hogy lesz jelentkező és ingyen van.Igy van ez ,ha valami ingatlant hírdetsz,vagy 5 azonnal jelentkezik,de erőszakosan is.Nem győztem elhajtani,hogy nélkülük adtam el is,meg vettem is.Nem kérek belőlük,hírdetni én is tudok és nem fizetek senkinek.Az ügyvédnek aki megírja a szerződést.Már végül kiirtam,hogy ingatlanközvetítők kiméljenek.Ma ez van és borzasztóan irritálja az embert.
2012. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!