Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Síkos és csúszós felületű...

Síkos és csúszós felületű járólapot lépcsőn, hogyan lehet burkolni, vagy csúszás mentesíteni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek kéne a segítség, megbánták, hogy az olcsó járólapot választották.


Halálosan csúszik, főleg télen. Újra lerakásra csak a legvégsőbb esetben gondolnak. Eszükbe jutott a járólap lefestése. De szerintem ez ostobaság. Mit lehetne még kitalálni a felszedésen kívül? A gumi felület kevésbé tartós, főleg, hogy nyáron tűzi a nap, télen meg eső esik rá...


Köszönöm a segítséget!



#megoldás #csúszós felületű lépcső
2012. máj. 29. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig csak át kéne járólapozni....a régire is rálehet tenni az ujat!!
2012. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyenek rá szőnyeget. Nálunk is elkövették az előző lakók azt a hibát, hogy csúszós járólapot tettek le. Minden lépcsőfoknál befúrtunk két karikát, és vágtunk fémrudakat, ami odaszorítja a lépcsőt. Ezt télen rakjuk csak föl. Ha rendszeresen takarítjuk és nem tapossuk bele a havat, akkor tökéletes :)
2012. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, és tényleg a régi csúszós felületű is megfogja a "járólap ragasztóját?" Mi annak a hivatalos neve?
2012. máj. 29. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Én ilyenekben gondolkodnék, ezekre keress rá.

2012. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, továbbítom, de szerintem ez nagyon drága 25 e Ft-os megoldás, lehet akkor érdemesebb újra leköveztetniük!
2012. máj. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!