Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most kaptunk 300000 (! ) es...

Most kaptunk 300000 (! ) es számlát. Villanyóra gyári számot az Eon a számlán felcserélte. (2 db villanyóra:éjszakai, nappali) Kihez lehet fordulni panasszal, amikor nem én cseréltem fel a két óra számát a villanyórának hanem az eon egyik munkatársa?

Figyelt kérdés
A villanyórák 2009 ben lettek felszerelve . A két villanyóra száma az eon rendszerébe fel van cserélve.

2012. máj. 30. 21:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Mi lenne, ha első körben az E.On ügyfélszolgálatát próbálnád meg?
2012. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ott már próbáltuk és ott azt mondták hogy tarifa módosítás de ez nem az már ma voltunk bent 2 jára.
2012. máj. 30. 21:24
 3/22 A kérdező kommentje:
A rossz óra számokkal leolvasták és az alapján számláztak :( Nem érti meg az ügyfélszolgálat , hogy a két órának a száma van felcserélve a rendszerben :(
2012. máj. 30. 21:26
 4/22 anonim ***** válasza:

Akkor a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósághoz fordulhatsz a panaszoddal. Ha gyors választ akarsz, akkor érdemes a sztoridat elküldeni [link] oldalra is. Az itt megjelenő posztokra hamar harapnak a szolgáltatók, illetve tudom ajánlani valamelyik kereskedelmi tévét is. Ők is szeretik az ilyen bakikat.


Sok sikert!

2012. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

az elejétől fogva felcserélte? vagy csak most volt a csere, és ez az első ilyen számla?

ha már régóta jól vannak akkor egy előző számlával igazolhatod a cserét


én amúgy mennék a fogyasztóvédelemhez, és ezt be is jelenteném nekik, egy utolsó személyes beszélgetés keretében, illetve panaszkönyv de azonnal

neked is vannak jogaid! állj ki magadért!!


de egyébként meg jöjjenek ki személyesen ellenőrízni

2012. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Már voltak kint de csak leolvastak és azután jött a csekk ,

ugye a rosszul felvezetett órák után ,de még jönnek ki de akkor nem tudom hogy mit csinálnak

2012. máj. 30. 21:41
 7/22 A kérdező kommentje:
szerintem 2009 től van felcserélve de nem biztos tény ami tény hogy ők hibáztak én meg fizessek ... Hol van az aki felszerelte az órát/felvezette a számát? Erre az eonnál semmit se mondtak ....
2012. máj. 30. 21:44
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem értem..

Akkor az egyik számlarésznek negatívnak kéne lennie!

Hogyan is van ez? Nézd meg figyelmesen, mégegyszer.

2012. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
igen valójában 300000 meg egy -120000 de akkor is ők hibáztak nem én
2012. máj. 30. 21:50
 10/22 anonim ***** válasza:

Ácsi... Nem teljesen világos a sztori.

Van két órád, egy vezérelt és egy állandó.

Mi van a közműszerződésen? Milyen számokkal lett rögzítve az adott óra?

És most a nem vezérelt órán fizetsz vezérelt áramot, míg a vezérelt órán normál áramot? Szerintem ezzel jobban is jönnél ki.

Szóval nem teljesen világos, hogy mi a hiba.

Mindkét órán van fogyasztás?

2012. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!