Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan csökkenthetném a párát...

Hogyan csökkenthetném a párát a szobámba?

Figyelt kérdés
Gyakran szelőztetek, de ezen kivűl még hogyan lehet csökkenteni a párás levegőt? Éjszaka 90 fokot mutat a páramérő, nappal pedig 80-at.
2012. jún. 7. 08:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Példáuk Ceresit páraelszivóval. Ha nagyon párás a levegő nálad, akkor könnyen meg is penészedhet minden.
2012. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Páraelszívóval. Lehet kapni elektromos páracsökkentőket is, nézz utána a neten. De az százalék, nem fok. Ez milyen ház, hogy ekkora a páratartalom?
2012. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értem. Ez egy családi ház. Kb. 30 éve lett építve, de csak tavaly szigeteltettünk. Azóta ilyen magas a páratartalom.
2012. jún. 7. 09:25
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a Ceresitről nem olvastam túl jókat. Az elektromos meg drága. Na mindegy, valamit kitalálok, mert már megjelent a penész a beépített szekrény felső sarkában.
2012. jún. 7. 09:53
 5/19 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Lehet, hogy a házalaptól jön fel a nedvesség, arra is van megoldás, csak roppant drága.
2012. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha alulról jönne, akkor nem a földöz közeli helyeken penészedne? Nekem a plafonnál a szekrény belseje penészedik.
2012. jún. 7. 10:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem minden megpenészedett a nyaralómban. Mióta Ceresitet használok, nincs penész. Ez ilyen egyszerű. Én nem olvastam róla, hanem használom.
2012. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Nem feltétlen, a szekrény belseje amúgy is nehezebben szellőzik, ezért alakul ki ott a pára először.
2012. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát akkor meggyőztél. Veszek Ceresitet. Itt a gyakorin olvastam, hogy semmit nem ér . . .

Érdekes, hogy szigetelés előtt nem penészedett. Most meg csak az északi fal.

2012. jún. 7. 10:29
 10/19 A kérdező kommentje:
10:23! Szerinted hova tegyem a készüléket?
2012. jún. 7. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!