Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik kerültbe költözzek...

Melyik kerültbe költözzek Budapesten?

Figyelt kérdés
vidékről költöznék a fővárosba, melyik kerületet ajánlanátok? albérletbe fogok menni, és persze a jó közlekedés (főként belvásros), és a közbiztonság, korrekt árakon lenne a megfelelő - tudom, mint mindenkinek :) de gondolom aki ott lakik több tapasztalattal bír, mint én. köszönöm :)

2012. jún. 8. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a 13.ban szeretek legjobban lakni, (Angyalföld) közel van mindenhez. Nagyon sok ismerősöm lakik erre és mindenki szereti.


A 11-ben is jó volt lakni, de annak már vannak eléggé kieső részei, pl Gazdagrét ahol szintén laktam, nyugis, csendes környék nagyon cool kis háziorvosi rendelővel, de eléggé kieső, csak busz visz arra.


Az 1. kerület is jó, de drágább.


Ennél beljebb a belvárosban drágábban lehet bérelni, hangosabb is és egyes részek parásabbak.

2012. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a XIII. kerületről jókat olvasok, ott nézelődtem is, köszi :)
2012. jún. 8. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Ez a legjobb kerület >.< Jó választás :)
2012. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zugló...
2012. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az V. kerületben laktam albiban a Bazilikánál.Ott biztos nagyon drágák amúgy a lakások,de mi ismerőstől béreltük.Az is nagyon jó környék.
2012. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
14. kerület, Zugló. Nekem ez a favorit, szép környék, minden közel van, és nem is eszementül drága. Metró mellett 50 ezerért bérlünk egy másfél szobás lakást. 10 perc alatt bent vagyunk a központban, ez budapesti viszonylatban nagyon jó. Ja és közel a tesco, ezreket tudunk megspórolni azon, hogy pl. nem kisboltban, dupla áron vesszük a kenyeret, tejet.
2012. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a 13ban azért vannak húzós részek is, jól meg kell nézni a környéket, mielőtt kiveszel ott egy lakást.


én a 11et ajánlom, csendes, nyugis, biztonságos, közel van mindenhez, jó a közlekedés. A Móricz Buda második legfontosabb csomópontja a Moszkva után. rengeteg busz, villamos végállomása van itt, szinte bárhova el lehet jutni 1 átszállással, még a külsőbb részekre is.

50 plusz rezsiért egész normális lakásokat lehet találni. akár panelt, akár polgári házban lévő lakást.


az igazi belváros, a pesti rész is jó közlekedésileg, de nagyon zajos, és kevés a zöld terület, én ott megfulladnék.

itt, ha kinézek az ablakon csak fát-bokrot, parkot látok, közel a Dunapart, Kopaszi gát, Feneketlen tó, de ugyanígy pár perc alatt kijutok a 6os villamos megállójába, amivel fél órán belül ott vagyok a legfontosabb helyeken.

2012. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
IV. kerület (Újpest).
2012. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Zuglót sok helyen olvasom, hogy jó hely, de mennyire biztonságos? ha értitek mire gondolok... :)
2012. jún. 9. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Zuglót javaslom én is.


Ha a C kategóriára gondoltál, akkor szerintem Zugló az átlag alatti fertőzöttségű...

Bűnözésnél szerintem jó az arány, igaz hozzánk 2x próbáltak betörni, 1x nem siekrült, egyszer meg szerintem egy hajléktalan jöhetett, mert a felakasztott kolbászt elvitte a tárolóból, a BOSCH ipari fúrógépet amin gyakorlatilag átlépett, meg otthagyta...


Igaz Zugló nem belváros, de tömegközlekedéssel 10-15 perc. Szerintem nagyon jól el van látha közlekedési kapcsoalttal, minden főbb úton jár több járat is.

2012. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!