Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ellepték a lakást pici fekete...

Ellepték a lakást pici fekete bogarak,1-2mmesek, de már láttam picit nagyobbat is. Tud repülni, de általában csak mászik, ha közelítek, megmerevedik, úgy tudom kidobni. Főleg a konyhában van, de máshol is mászkál. Mi a fene lehet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lefényképezni nem tudod?
2012. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Náunk úgy van szimbiózis hogy van egy csomó pókunk is, és megeszik őket, beállt egy egészséges szintre a kettő
2012. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. jún. 11. 17:51
 4/13 A kérdező kommentje:
2012. jún. 11. 17:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Na így néz ki, de most jobban megnézve barna :-( undorító
2012. jún. 11. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de kiderítetted azóta, hogy milyen bogarak, és hogyan lehet irtani őket? Szerintem nálunk is ilyenek vannak, és kutatom a megoldást.

Előre is kösz a választ.

2012. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia,

igen, kenyérbogár, vagy mi a neve. Teafűben volt és mindent kidobtam, ami teaféle, tisztogatás a környéken, úgy tűnik, hatásos.

2012. jún. 21. 07:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál.

Igen, miután érdeklődtem tőled, számomra is kiderült, az itteni kutatgatásaim alapján, hogy a konyhában kell keresnem a "forrást".

Belenéztem a lisztbe, volt benne, a többit már nem is néztem ,dobtam ki mindent.

Jó hír, hogy hatásosnak írtad a dolgok kidobását, és az áttakarítást.

Remélem tőlünk is eltűnnek.

Megkérdezhetem még, hogy ahogy eltüntetted a teákat, úgymond rögtön el is tűntek a bogarak, vagy napok alatt, szép lassan?

2012. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs mit, szívesen. Hát ha nem is rögtön, de már több, mint egy napja nem láttam, szóval 2-3 nap kell. Ez a takarítás alaposságán is múlik, én a full nagytakarítást jövő hét utáni hétre tervezem. Szóval olyan nagyjából is megtette. De ha látsz bogarat, azt mindig össze kell szedni.
2012. jún. 21. 15:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Most úgy tervezem, hogy legalább egy hétig, amíg tutira el nem tűnik az utolsó is, semmit sem veszek a kidobottak helyett. Semmi liszt, semmi tészta, semmi fűszer...Nehogy az elvétve még meglevő bogár beleköltözzön az újba, és kezdhessem elölről az egészet.:( A legutálatosabb az egészben, hogy a szobákban is vannak. Legalább a hálót békén hagynák.:( Nem volt még ilyen, de remélem többször ne mis lesz.

Köszönöm még egyszer a válaszaidat.

2012. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!