Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Döglesztő meleg van a szobámba...

Döglesztő meleg van a szobámba, ventilátor egésznap megy, de befekszem az ágyba, melegem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha a meleg ellen kell valami: fürödj le langyos vízzel, és ne fetrengj, mert nagyon szuperül bemelegszik alattad az ágy.
2012. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Éjszaka legyen nyitva az ablak, nap közben ha oda süt a nap, akkor pedig csukva. Nap közben legyen egész nap "besötétítve" világos, de nem csipkefüggönnyel.

Próbálj meg sűrűbben lezuhanyozni, és furcsa mód, ha én nagyon szenvedek, akkor hűvös vízzel lehűtöm magam, majd elkezdem emelni a víz hőfokát apránként, ameddig csak bírom, lehetőleg egy forró zuhany hőfokáig.

Ezután kijőve a zuhany alól felüdülés kilépni, és én sokáig jól érzem magam, lehet akármilyen meleg. (Ez mondjuk nem biztos, hogy mindenkinek beválik)

Ha van elég helyed, akkor megpróbálhatsz a földön a takaródon aludni és lepedővel takarózni, ha szükséged van rá. :)

Ha nagyon rossz és nem tudsz az ágy mellé feküdni, vagy nem szeretnél, akkor tegyél a csuklóidra hideg vizes borogatást. :)

2012. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
az elöző hozzászólóhoz csatlakoznék, szintúgy nálam is beválik ez a forró vizes téma.:) csak én kapásból egyből forró vízbe ülök és nem melegítem fokozatosan, és jól érzem magam utána.:))
2012. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
mi úgy szoktuk hogy éjjel ki nyitsuk a osszes ablakot a hazba, s nappal be csukjuk + a ventilátor.
2012. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerezz egy vízágyat és tömd tele jégkockával! :-)
2012. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, ne feküdj. Minél nagyobb felszíne érintkezik a testednek az ággyal, annál nagyobb felszínt melegít, annál kisebb felszín tud szellőzni, levegőzni.
2012. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg menj át egy másik, hűvösebb szobába.
2012. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úgyérzem berendezem a pincét szobának:D köszönöm a tanácsokat,ha ne ágyba feküdjek,akkor hol? hogy ne sok felületet melegítsek
2012. jún. 20. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Én viccen kívül megcsináltam, igen kellemes. Tulajdonképpen nem kell más, csak levinni egy matracot, meg úgy helyezni a wifit, hogy leérjen :D

Amúgy ha földszinti a lakás, akkor az is megoldás, ha a földre teszel egy pokrócot és arra fekszel. A padló hideg. Emeleten már sajna ez nem áll :(

2012. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!