Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik kicsi lakásban laknak...

Akik kicsi lakásban laknak pl:40nm azok, hogy oldják meg,2gyerekkel? El lehet férni vagy ez már túl kicsi lakás?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez túl kicsi szerintem.Nekem 50 kb,egyedül vagyok,és így férek el normálisan.
2012. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani, ha úgy hozza az élet. Elég kicsi ez egy családnak, de ha másfél szobás, az már jó. Illetve, ha galériázható, az is nagy könnyebbség.
2012. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másfél szobás az egyik majdnem 20nm a másik elég pici.
2012. jún. 21. 15:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat:)
2012. jún. 21. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Több ismerős is lakik 42 nm-es (1,5 szoba) 2 gyerekkel.

Hát, nem egyszerű, sok a súrlódási felület, a nappaliban van az étkezőasztal, a kanapé állandóan nyitva, folyton szabadkozni ha jön valakihez valaki, nem lehet elvonulni...

Kisszobában galéria (csak fekvő), ott alszanak a gyerekek, alul a pici írósztalok (mindkettő iskolás).


Barátnőmék 1,5 évig bírták 38 nm-en két kisfiúval, utána vettek egy mély levegőt (meg egy csomó hitelt) és elköltöztek 75 nm-re , mert már egymás agyára mentek.

2012. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

43 m2-en épphogy elférünk,családi házhoz voltunk szokva,nagy udvarral...


De kolléganő férjjel és két gyerekkel (5 és 8 évesek) 35m2-en élnek,másfél szoba (egy nagyszoba,egy pici,kis fürdő,mégkisebb konyha,pici előtér).

A kisszoba a szülőké,a nagyban van a két gyereknek emeletes ágy,iróasztalok,szekrények,és egy lehajtható asztal,mert a konyha csak egy konyhapultból áll igazából.

Ő azt monda,elférnek.

Én nem birnám,főleg kér kisgyerekkel.

2012. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!