Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék azonnal? Nem...

Mit csinálhatnék azonnal? Nem bírom már idegileg, beázik a lakás, vagyis a szoba egyik része. Ideért a vihar és a szobában lapátolni lehet a vizet. Albérletben vagyok.

Figyelt kérdés

Tulaj is itt lakik, egyszer szóltam neki, biztos elfelejtette, meg azóta nem volt vihar, hogy eszembe jusson említeni. Ritkán is találkozunk, hiába lakik itt, megy a telekre. Nem is ez a lényeg.

Most reggel, vagyis éjjel 2 előtt kimentem c-re, mert túl hangos volt a vihar és felébredtem. Semmi érdekes nem volt. Visszafeküdtem és rá pár perc múlva láttam, hogy csillog a föld, úszik a víz a lakásban. Felmosóvödörbe szedem bele lapáttal. Szőnyeget fel se teszek már az előző ilyen óta.

Most mit tudok csinálni? 2 óra múlva kelnem kellene dolgozni menni és ha lesz még vihar, nem akarom itthon hagyni a vízáradatot úszni a szobában, hogy elrohadjon az ágyam. Most féleb hagytam a munkát, mert ki va a ... Mindjárt veszek be nyugtatót, mert az ilyet nem bírom idegileg. Tulajnak sem tudom, mikor szóljak, nem tudom, mikor kel fel. Mondta, hogy hajnalban is fent van már, de ha 5 körül bekopogok hozzá, biztos furán néz rám... Ezzel meg sürgősen kell valamit kezdeni, így nem fogok kínlódni meg nem fogom elrohasztani, bepenészesíteni a lakást, hogy aztán meg azt szagoljam....


2012. jún. 22. 02:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak kis helyen ázik be, de nagyon!
2012. jún. 22. 02:22
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez varázs lakás! Most, miután megírtam ide a regényemet, a vihar is halkabb lett, mentem volna lapátolni, de a lapátolás közben nem ment bele víz a lapátba. Nincs meg az a pár centi halom tócsa, ami volt, eltűnt... Akkor a macskám is azért mászkál olyan lelkesen a lakásban!
2012. jún. 22. 02:32
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy az egészet csak álmodtad?

2. Ha mégsem, akkor keress nagyon gyorsan másik albit!

2012. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menekülj onnan jobban jársz.
2012. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem álmodtam, itt van a vödör a szobában még. :D Eddig nem volt semmi probléma a 2 év alatt. Most fordult elő tavasszal ez.
2012. jún. 22. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

"Eddig nem volt semmi probléma a 2 év alatt."

"Szőnyeget fel se teszek már az előző ilyen óta."


Most akkor mi az igazság?

2012. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!