Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Betörtek már hozzád? Hogyan...

Betörtek már hozzád? Hogyan történt? Mit tettél?

Figyelt kérdés
én nagyon tartok ettől, főleg ebben a mai világban...
2012. jún. 27. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

vannak helyek, ahol nagyobb az esély, van, ahol kisebb.

pl csendes, családi házas övezetben, ahol csak célforgalom van, oda könnyebben betörnek mint egy forgalmas panelos rész első emeletére.


már csak ezért sem vonzódom a családi házakhoz. anyukám párjához betörtek 10 éve, túl nyugis részen lakott, nem zavarta meg semmi a betörőket, vittek is mindent, amit értek. utána lett rács minden ablakon, de az már eső után köpönyeg.


társasházban lakom, forgalmas részen, sok nyugger is van, ők a térfigyelő szolgálat :D amikor még új voltam a házban, egy öregasszony folyton kérdezgette, h kihez jövök, ki vagyok én, stb. eleinte el kellett neki mondanom, h most költöztem ide. de ha a betörőkkel is ilyen gyanakvó, akkor tán van esély, h ne legyen bűntény errefelé.

a legdurvább, ami az utóbbi időben a házban történt, az hogy kirabolták a gyerekkocsi tárolót, és elvittek pár értékes babakocsit.

vacak régi zár volt, éjjel egy perc volt feltörni.


lakásba nem nagyon törtek be itt mostanában.


undorító dolognak tartom azt, ha valaki betör egy lakásba, és elviszi azt, amiért más keményen megdolgozott. raboljon ki egy bankot, azzal még hőssé is válhat :) lásd Viszkis :D

2012. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekünk a Balatonon van egy nagyon nyugis helyen nyaralónk. Télen a Balatonon amúgy is csak 1-2 ember lézeng, hát még ilyen nyugis helyen.. Ez egy kertes ház, volt rajta ezer kulcs, lakat, rács minden ablakon meg ajtón, mégis betörtek. Elvittek pár cuccot, többek közt a tévét is. Úgy rémlik a mosógépet is, bár ebben nem vagyok biztos. A betörők beálltak kocsival az udvarra és felpakolták a "rakományt" és húztak is.

Csak hetekkel, hónapokkal később derült ki, hogy betörtek, mivel nem jártunk oda télen.

De azóta az apukám megtervezett egy biztonsági rendszert, azaz hogy abba az utcánkba azóta csak a sorompó kinyitásával lehet bejönni autóval. (gyalog bármikor be lehet menni). És ez a sorompó mindig zárva van, ha nincs ott senki. Az utcában 2 szomszédunk van, akikkel megbeszélte, hogy mostantól így lesz, és nekik is adott kulcsokat a sorompóhoz.

Azóta nem volt rablás, büszke vagyok apukámra hogy mindent olyan jól kitalál!! :)

2012. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!