Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Diószegi utcában nézegettem...

Diószegi utcában nézegettem lakásokat. Történt valami javulás a közbiztonsággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 17:50
 1/5 tetris ***** válasza:
A Diószegi utca az éppen a gettó kellős közepén van. Éppenséggel laknak arrafelé normális állampolgárok is, de a kisebbségiek többségben vannak. Nagyon nézd meg, hogy kik lennének a szomszédaid, és hogy a ház, ahol a lakás van, milyen. Vannak már letisztult helyek arrafelé, de az általános jellemző még mindig az, hogy gettó. Arról is tudj, hogy nem messze, a Dankó utcában van a hajléktalanoknak valami ingyenkonyha is. Vagyis az ilyen emberek is gyakran járnak arra. Nem véletlenül olcsóbbak a lakások arra.
2011. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

kell még jó pár év, mire az a környék is megtisztul. ezt leginkább dózerolással, a cigányok máshová költöztetésével lehet(NE) elérni.



nem ajánlom, h ott vegyél lakást, elég zűrös környék. bevallom, nekem ott ingyen sem kéne kégli...

2011. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is mostanában nézegettem lakásokat, ebben az utcában is. Nagyon remek lakások vannak, tényleg fillérekért és persze ezeknek az eladói is normális emberek. Ellenben a házak és lakóik nagyon nem bizalomgerjesztőek, szóval én inkább rádobtam még 1-2 millát és legalább pár utcával arrébb vettem, ahol már rendezettebb, de persze ha lenne zsém, akkor még jópár utcával arrébb vennék, de ez a gettó környékes dolog is tényleg olyan, hogy a leggázabb helyről megyek 200 métert és már teljesen elofagadható helyre érek, persze lehet megújúl és akkor jól jártál, de én még most nem költöznék oda, ahogy nem is tettem.
2011. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában a 8kerben lébő kecók jobb áron vannak, de mérlegelni kell.


Mi most vettünk lakást a párommal, annyi kikötésünk volt, hogy űjépítésű legyen. 2 lakást néztünk meg, egyet a Teleki téren (!) és egyet a 14kerben.


A 8. kerületi elsőre szimpatikus volt, és eleinte nyugtattunk megunkat, hogy nem gáz, így meg úgy...


Aztán megnéztük azt, amit végül választottunk


-árba ugyanannyi és m2-ben is (42), 13M 750E

-mindkettő mútorozott, de a stílus a választottban közelebb áll hozzám (minimal)

-erkélyes mindkettő

-csak: a 8kerben nincsen kocsibeálló, az utcán kellett volna parkolni...

-és a környék eléggé lepukkant, az ablakok meg vmi anyaotthon udvarára néztek....gyereksírás madárcsicsergés helyett


A 14.kerületit egyébként 15M-ért vették a tulajok, persze bútorozatlanul. Mi meg hozzájutottunk majdnem 14-ért, bútorozba, konyhagépekkel, kocsibeállóval (bár ott simán parkolnék az utcán is), tárolóval.

Tudom, hogy marha nagy szerencsénk van ezzel a lakással, azóta is nézegetem az eladó ingatlanokat (bár nem szabadna), de nem találtam ilyen szépet ennyiért és ilyen környéken.

2011. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne költözz oda. De tényleg ne.
2011. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!