Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire lakható Pesten a...

Mennyire lakható Pesten a Thököly út 30-40-ig (7. ker, Dózsa György sarkához közel)? Van sok "brazil" arrafelé?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Thököly út baromi hosszú és vannak jó és rossz szakaszai, lakást nézek a Dózsa sarkához közel, ezért érdekelne.
2012. jún. 27. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Iszonyú poros, iszonyú zajos, jelentős kínai és roma kisebbséggel.
2012. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tyű, ilyen szörnyű ez a szakasz?
2012. jún. 27. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:

ott a Keleti, egy halom gyanús alak megfordul arra. (arab, cigány, sárga, fekete, meg a prolik)

na meg a csikágós rész, az egyenes utcák, amik a Thökölybe torkollanak.

másrészt meg ahogy az első mondta, zajos poros, büdös, élhetetlen. lehet, hogy ott van a liget közel, de ha nem bírod kinyitni az ablakot a zajtól és a szmogtól, akkor bachatod.

ingyen sem kéne azon a részen lakás. valahogy olyan piszkosnak érzem ott az utcákat...


inkább nézz valami más környéken. mennyit szánnál rá? most lenn vannak az árak, jobb helyen is érdemes lenne körbenézned, ne félj alkudni. max nem adják oda annyiért, de nem is vesztesz vele semmit, ha bemondasz egy árat.

2012. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egyetértek, azt hallottam, h vannak jobb részei is a Thökölynek, de akkor az nem az a szakasz.

kb 55-ből hoznám ki rezsivel, a 2., 5. ,6. ,7. 9. ,13., 14. kerületben néztem körül, van bőven kiadó lakás, egy-egy már egy ideje fent van, szóval alkuképesek.:)

2012. jún. 27. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon gáz környék, nem ajánlom én sem. Mocskos, poros, zajos és sok-sok, nem valami bizalomgerjesztő alak mászkál arrafelé.

Túl a Dózsa György úton vannak fák, bokrok, ezért némiképp tűrhetőbb, élhetőbb a Thököly út, bár nem mindegy ott sem, hogy hová néznek az ablakok: az útra, vagy egy szép belső kertre...

2012. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(Első vagyok újra.)

A Thökölynek szerintem az Amerikai út meg a Róna utca felé eső szakasza már sokkal jobb, főleg ha sikerülne mondjuk a Thökölyvel párhuzamos kisebb utcában találnod, vagy legalább nem utcafrontit. Zaj és por ugyanis ott is van, de lényegesen jobb a helyzet. A Róna utca környékét különösen ajánlanám, ott elég sok fás-bokros kisutca akad.


A Dózsa és a Keleti közt, főleg a Nefelejcs utca táján gyakorlatilag k.urvanegyed üzemel, alkonyat után jönnek a lányok, néha egy-egy bazinagy fekete kocsiból hoznak nekik kisebb csomagokat. Minden sarkon ott állnak, és hát az igazi baj nem is velük van, hanem a mögöttük álló egyéb szervezetekkel...


Igaz, ezek öt éves tapasztalatok, de nem hiszem, hogy nagyon nagy változás lett volna azóta.


Ajánlom viszont a 9. kerületet, két éve élek ott, ráadásul az Üllői úthoz nagyon közel, de arrafelé rendben vannak a dolgok.

2012. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 marsoska válasza:
Nagyon koszos, büdös, hugyos fos, sok brail meg kínai, a legzajosabb környék.Minden közel van,de nem éri meg.
2012. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!