Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolcon maximum mennyit...

Miskolcon maximum mennyit kereshet egy gépészmérnök és melyik cégnél? Továbbá.

Figyelt kérdés

Érdemesebb-e a fővárosba költözni ha a fizetés valamivel több de a magas ingatlan árakat figyelembe véve nem vagyunk előrébb.


Továbbá feltételezem, hogy a fővárosban egy tisztességes fizetést el lehet érni kérdés az, hogy Miskolcon mennyire van lehetőség előre jutni adott idő alatt. Külföldre nem tervezem.


2012. jún. 27. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ország nagyon vízfejű. Kezdésnek jó a környéken maradni, de aztán, ha már megvan a kellő tapasztalat, érdemes országon belül is nyugat felé orientálódni. Ha épp Pestre, szerintem sokkal jobban megéri a városon kívül, valahol a közelben házat venni.
2012. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bosch-hoz ne menj,agymosnak. :)


Shinva,Remy,apróbb cégek.

Bruttó 200-230 között kaphatsz.


Pestre nem érdemes,irreálisan drága.


Fehérvár,dunauj,Győr,ország középső és nyugati része éri meg igazán.

2012. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bruttó 250 minimum kéne ennyit technikusként is kerestem a TVK Nyrt-nél (Tiszaújváros) ahol viszont a mérnököknek döbbenetesen nagy fizetéseket adnak ráadásul a kertvárosban nem, hogy házakat hanem villákat építenek százával a barátnőmmel csak pislogtunk el sem hittem, hogy Borsod megyében vagyunk!
2012. jún. 28. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha,csak a TVK-ba mérnöknek kihalásos alapon lehet bekerülni.Az egy más világ,oda nem fogsz bejutni.


Tudom mit beszélek,mérnök vagyok,borsodi,ismerem a viszonyokat.Perpill is borsodban dolgozom mérnökként,de kezdő fizu max 220 bruttó.

2012. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!