Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villanytűzhelyet szeretnék,...

Villanytűzhelyet szeretnék, de nem tudom melyik a jó? Mikre kell figyelni, mik a fontos dolgok, mik amik fölöslegesek.

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is otthon ki van e alakítva számára a megfelelően szabványos csatlakozás!3x400V-ra vagy 230V-ra szeretnéd e bekötni.

Létezik indukciós, kerámialapos és hagyományos főzőlapos változatok. Edényeknek megfelelő főzőlap méretek, mert csak így gazdaságos. Indukciósnak az elektroszmogja sok, ha ez érdekel; kerámialapos szerintem nagyon jó, de ha megreped akkor másképpen vezetődik a hő, kompletten cserélni kell, de gyorsan átmelegszik, jól szabályozható, maradék hőt kijelzik, hogy ne égesd meg magad. A hagyományos lapok idővel púposodnak, akkor cserélni kell, mert gazdaságtalan lesz, lassabban reagálnak a kapcsolgatásokrs.

2012. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Óóóó ezer köszönet!

Nem indukciósat szeretnék hanem kerámia laposat..ezt nem írtam, de ajlandó vagyok változtatni is ha az valamiért nem lenne jó.

Mitől reped meg? Ez csak így megrepedhet? Nyugtass meg, hogy nem.

Na most megfogtál...3x400v? :-)) Én úgy gondoltam, hogy bedugom a konnektorba, és működik:-DD Ezekszerint ehhez szakember kell.

2012. júl. 1. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:

A kerámia lapos az kiváló.

Nem reped meg ha nem ütöd, hozzá az edényt.


Nekem Siemens volt, imádtam, én villanyszerelővel köttettem be.

2012. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sütőrész?!

Szerintem csak olyat,ami kikapcsol a program végén!

2012. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, van olyan ami sima lap és vennem kell hozzá sütőt...ez milyen lehet.

A siemens-t nagyon sokan dícsérik, de elég drága!

2012. júl. 2. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit külön veszel, azok a beépíthetők. Sütővel egyszerűbb a dolgod ilyenkor, mert az csak 2kW körüli így általában konnektorról üzemeltethetőek, általában villásdugó van rajta.A tűzhely nagyobb, 6kW körüli az átlagos max teljesítménye, ezért külön ki kell építeni neki a csatlakozást, de ilyenkor a tűzhelynek sem árt már. Szerintem is a kerámialapos a jobb, csak nem kell csapkodni. Sok só márka van. Inkább a helyi szervizelés és a szolgáltatások a döntőek, pláne a sütőnél.

A 3x400V ami 3x380V-ot takar, csak most ez a szabványos megnevezés, mert felemelték a régi szintet.

2012. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!