Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Digi vagy UPC vagy T-Home tv...

Digi vagy UPC vagy T-Home tv szolgáltatást válasszak?

Figyelt kérdés

A véleményeteket kérném és azt is odaírnátok. hogy miért pont azt válasszam. Ha ismertek ezeknél jobbat azt is leírhatjátok. A képminőség az mind a háromnál ugyanolyan?

Köszi



2012. júl. 1. 17:31
 1/8 anonim válasza:
Ha néznél focit akkor mindenképp Digi.
2012. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem nézel focit akkor is digi.

Mi 5 éve váltottunk UPC-ről Digire, amit az UPC-nél fizettünk egy xhar internetre, annyinak a feléből kijött a digi közepes csomagos TV a telefon és a közepes net.

A net stabil és kiváló sebességű, a TV is tökéletes, igaz amikor bekötötték, voltak gondok, de kijött a szerelő emelt a jelerőpsségen, és azóta pöpec. (Ráadásul 3 TV megy róla, és úgy is hibamentes a kép.)

Vannak ilyen hűségidős kedvezmények, most azt hiszem 4600-at fizetünk a telefon-közép tv -közép net kombóra havonta.

2012. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdés az is hogy hol laksz, egy panelban szerintem mindegy.


Mi kertes házban élünk, aki itt beköttette a Digi tv, vagy nem nézi vagy lemondta mert gyenge a képminősége és lassu a net is.


Felénk csak az UPC ami gyors netet biztosít, kiváló képminőséget és én szeretem a visszatekerős tv-t is.

2012. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Még azt szeretném kérdezni, hogy a T-home tévéhez mért nem jó?

2012. júl. 1. 21:29
 5/8 anonim válasza:
Nekem T-home van net is meg Tv is. IPTV- imádom. Tényleg tekergetem az adást, felveszek (előre is be lehet állítani , hogy pl. a holnaputáni XY műsort vegye fel), leállítom, stb.. A net is stabil. Szóval ez is jó (nálunk legalábbis.)
2012. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a T-vel rossz a tapasztalat .(Én meséltem fent a digit)

Amikor ide költöztünk 1 évig volt ADSL-ünk tűlük, de azt is úgy kellett megerőszakolni őket... Mert hogy régi a hálózat meg bla-blabla. Aztán amikor UPC-sek lettünk rá 1 évvel hívogattak minket, hogy szupijó ajánlatuk van...


Apu hazsnál IPTV-t ő szereti de nekem nem jön be ez a dekóderes baromság. Ugye nekünk 3 tv 3 dekóderes xhar kellene. AV módba menjen a TV nem a tv-t kapcsolgatod, hanem a set top boxot. Nekem ez élből lelövi a tv-zés élményét... Hiába visszatekerős akármi meg beállítható felvevős izé...


De apunak ó ő szereti. De ő 500 méterre van a telefonközponttól kinézünk az ablakon és látjuk az exmatáv épületet. Asszem 2-3 km-es távig elfogadható az iptv utána hulladék. A szerelő magyarázott ilyesmit... Nekem nem jön be, de nem beszéllek le róla, ha a "fogyatékossdaágaival" megbarátkozol, (ami egyben előnye is ugye) akkor szeretheted is.

Én maradok a Diginél :P (Hozzáteszem eddig egyedül a digi produkálta azt, hogy a szombat délelőtt bejelentett hibára azonnal szeelőt küldött, és 1 óra múlva a szerelő hívott h ittvan megjavította nézzük meg működik-e mert ha nem akkor még tud segíteni... A T-nél ugyanez azzal kezdődött, hogy 72 órájuk van a hiba javítására... Komolyan felhívtam a digist egy kávéra le voltam döbbenve, hogy képesek kijönni szombaton tápegységet cserélni...! )

A T-vel csak a bajunk volt, 3x cseréltek modemet, bár utólag találtam egy telefonszerelő oldalán h nagy szarok azok a modemek. Igaz is lehetett, emrt amikor már 4. alkalommal jött a szerelő akkor mondta hogy ha nem bánjuk, elviszi a mi modemünket, és hoz helyette egy "kőkorit". Nem olyan szép nem modern, de ha beleöntöd a KV-t akkor is működik. Sohatöbbé nem volt baj a nettel. De az a 2-3 hónap ami a szenvedéssel és 10 percenkénti modem újraindítással eltelt... Bár gondolom azóta fejlődtek...

2012. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem akkor a Digit választom
2012. júl. 2. 07:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Upc digitális,boxos Tv-nk van és 25megás netünk.Maga a minőség jó,de nagyon drága.Ha meg hálózati probléma van megcsinálják hétvégén is,de nem sietik el.

Én városon lakom,itt sok embernek van Digi szolgáltatása,de az egyiknek szuper,a másik fele meg állandóan szidja őket,mondjuk általában a nettel van probléma.

Nekünk volt egy ideig Digis "tányéros" tévénk,de ha vihar volt valahol,akkor nem volt jel,meg az a rengeteg román adó és román reklám nekem az agyamra ment.Viszont tény,hogy ők a legolcsóbbak még mindig.

2012. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!