Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gurulós szék kerekének tisztít...

Gurulós szék kerekének tisztítása (hajszálak a tengelyeken)?

Figyelt kérdés
A gurulós szék kerekeinek tengelyeire hajlamosak rátekeredni a hajszálak, ezáltal egy idő után a kerekek nem vagy csak nehezen forognak. Mivel lehet megtisztítani? A kerekek nem jönnek le a tengelyről sajnos. Próbáltam lefolyótisztítóval, csipesszel, szikével, de egyik sem túl meggyőző.

2012. júl. 2. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem csak levágni lehet meg gyakrabban porszívózni :(

Azért a szétszedéssel megpróbálkozhatnál, valahogy csak összerakták azt a széket.

2012. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban seeger-gyűrűvel rögzítik a kerekeket a tengelyre. De amúgy nekem is a lefolyótisztító jutott eszembe, elvileg feloldja a hajszálakat is, de ahhoz áztatni kell rendesen.
2012. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

@Audrey:


Ja, végül levágtam úgy-ahogy. De gondolom kell lennie ennél profibb megoldásnak is. Azért nem erőltettem a szétszedést, mert a tengely fém, a kerék műa. eltörhet. Nincs gyűrű, semmi, csak rá van pattintva valahogy.


@#2

Igen, beáztattam, de nem segített. Lehet koncentráltabban kellett volna? Vagy durvább anyaggal? Igazából a fém tengelyt azért ez is megmarta.:) Ha fém lenne a kerék is, akkor le is lehetne égetni, így nem.

2012. júl. 2. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs valami ilyesmi gyűrű a tengelyen?

[link]

2012. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Nem, nincs semmi.
2012. júl. 2. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!