Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » T-Home szolgáltató megfelel...

T-Home szolgáltató megfelel tv-hez?

Figyelt kérdés
Milyen a képminősége? Mik az előnyei/hátrányai? Nem tudom, hogy sokat számít-e, de kertes házban élek.
2012. júl. 2. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég gyakran vannak műszaki gondjai, sajnos túl gyakran és néha lusták kiküszöbölni a bajt. Ha nálad van valami technikai gubanc legalább 10 szer kell telefonálnod mire hajlandóak kimenni. Előző albérletemben ilyen volt és utáltam. internet részéről meg nem is beszélek.
2012. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem T-home SAT TV-m van 3 éve és eddig nem volt komoly gond vele. Előfordult már adáskimaradás extrém rossz időben, szám szerint háromszor, mindig havazás miatt.

Előnyei: Olcsó, jó minőségű vétel, műsorinfók, megbízható

Hátrányai: Set top box néha elkeveri a csatornákat, csatornaváltás lehetne gyorsabb

2012. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter válasza:
így nagy általánosságban nem lehet mondani semmit. fontos, hogy pontosan milyen csomagról van szó. van ugye az analóg kábel (ez ma már ritka), a műholdas, digitális kábel, és IP. mindegyiknek megvannak a maga előnyei és hátrányai. általában érdemes jól körüljárni a témát, több szolgáltató ajánlatait is végignézni, és abból kiválasztan a megfelelőt.
2012. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 2. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!