Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S. Hevederzár elromlott...

S. O. S. Hevederzár elromlott én meg beszorultam a lakásba?

Figyelt kérdés

Nem bírom kinyitni, valami ötlet??

kb 500 ft-om van a hétvégéig, szóval lakatost nem hiszem hogy tudnék hívni, pontosabban kifizetni, hacsak nem lehet hitelre:(

Most mit tegyek? Régebben sem volt jó, nem is nagyon használtuk, de tegnap gondoltam kipróbálom és sikerült bezárni...mostmeg nem bírok kijutni:((



2012. júl. 4. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ablak?
2012. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
4. emelet?
2012. júl. 4. 09:40
 3/21 anonim ***** válasza:

Ablakon kereszül nem lehet kijutni? Aztán meg kölcsönkérni valakitől, és úgy egy lakatos?

Más ötletem nincs.

2012. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

de szerintem ha most hívok egy lakatost nem fogja azt mondani hogy ok majd jövőhéten odaadhatom a pénzt

szüleim 100 km-rel arrébb, itt meg senki ismerősöm nincs akitől kérhetnék

2012. júl. 4. 09:41
 5/21 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Már látom az ablak nem okés...

Akkor telefonon hívni valami ismerőst/rokont, akik kölcsönöz annyit amennyi a lakatos?

2012. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

mondom, egyedül vagyok, aki pár ismerősöm van itt alapból nem olyan, de amúgy sincs már itt senki

inkább el tudnátok magyarázni, hogy működik a zár?

hátha ki bírnám valahogy nyitni

2012. júl. 4. 09:44
 7/21 A kérdező kommentje:
a kulcs nem fordul tovább csak 1-2 milimétert és nem merem tovább feszíteni, nehogy beletörjön
2012. júl. 4. 09:45
 8/21 anonim ***** válasza:
Hívd fel az egyik szomszédod és mondd el neki, mi a gondod.Kérd meg, hogy próbálja meg kívülről kinyitni az ajtót, te előtte ledobod neki a kulcsot.Remélhetőleg van pótkulcsod otthon.Előfordul néha, hogy kívülről még nyitható.Nem vagyok benne biztos, de tűzoltók , rendőrök talán segítenek ilyen esetben, az ingyen lenne.Esetleg megpróbálhatod...
2012. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Esetleg a szomszédot nem tudod felhívni? Vagy valamelyik munkatársadat, esetleg a főnöködet? Valaki biztosan tud segíteni.
2012. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Dugd a zárba a kulcsot, és először csinálj úgy, mint aki befelé akarja zárni!

Meglehet, hogy nem igazán fordult a helyére belülről minden része, ezért még kell neki egy pici "bezáró" mozdulat, és csak utána engedelmeskedik a kifelé nyitok mozdulatra!


Ez nagyon sok esetben főleg biztonsági záraknál alapvető jelenség szokott lenni!

2012. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!