Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire engedik meg az...

Mennyire engedik meg az állatokat egy panelba?

Figyelt kérdés

párommal szeretnénk összeköltözni, ez attól függ, hogy össze jön-e neki egy elég jó állás, egy nagy városba (ha szükséges leírom hol) és akkor egy panelba lennénk, persze csak mint albérlők..

viszont van 2 törpe hörcsögünk

2 degunk (amik kicsit hangosak, de aludni tudok tőlük ha a másik szobába vannak, szóval nem hiszem h szomszédot zavar)

és 2 kiscicánk, akik nem rég óta vannak velünk, de eddig is benti cicák voltak, és már szobatiszták:)


szerintetek nagy hátránnyal indulunk el albérletet nézni?



2012. júl. 5. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén: igen. Nekünk van egy lakásunk, amit kiadunk albérletbe, és kikötés, h ne legyen állat. Már kétszer megjártuk így, és nem mókás százezreket költeni újrafestésre/ tapétázásra ilyesmi miatt.

Nekem is volt csincsillám, most van egy nyulam, így maximálisan tudom, h a rágcsálók milyen károkat tudnak egy lakásban okozni. A macskakarokról nem is beszélve.

Ettől függetlenül nem kizárt, h találtok olyan helyet, ahol nem ellenkeznek az állatok miatt. Vagy ha mégis kárt okoznátok, nem kapjátok vissza a kauciót.

2012. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jogosnak tartom ezt.a hörik, és a deguk is ketrecben vannak szóval nem is tudnak kijönni, nem okoznának nagy bajt szerintem.. a cicák meg mondom, h eddig is bent voltak, nem csináltam semmit rosszat, eljátszanak egy zacskóval is órákig.. bútorokat meg mi viszünk,mert minden megvan, egyedül a konyhának kell bútorozottnak lennie, oda meg nem is jöhetnének be a cicák, szóval még az sincs, h kárt tesznek a bútorba, mert azt mi visszük.

egyébként abba simán benne lennék, h nem kapjuk vissza a kaukciót, ha tönkre tesznek vmit.

én csak a szomszédok miatt félek.. hogy azt mondanák, hangosak.. :S


pedig egy ismerősöm ahol lakik, ott még kutya is van, igaz kicsi, de 2 emeletet át ugat, és multkor mentem le, és egyedül kint volt a lépcsőházba, és ha nemtudok jól futni, meg harap... szóval nem értem

2012. júl. 5. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi házunk nagyon állatbarát,sok lakásban van kutya,van ahol 2 is és semmi gond nincs ebből.

Viszont van olyan háztömb is ,ahol a közös képviseletet végző cég kikötötte rendeletben,hogy csak akkor lehet bármilyen állatot tartani,ha a többi lakó is hozzájárul.

Na,igen az albérlet az más,ott a tulajjal kell megbeszélned és az nem egyszerű,tudod sok helyen még akkor sem adják ki a lakást,ha gyereked van.

Mi is albérletben lakunk egy kisbabával,állat még nincs,így még a tulajt ebben az ügyben nem is kérdeztük,bár a mi helyzetünk kicsit más,hiszen ismerősünk a tulaj.

2012. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!