Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest XI. kerülete mennyire...

Budapest XI. kerülete mennyire biztonságos ill. azon belül a Baranyai utca és tér?

Figyelt kérdés
mert vannak kerületek ahol több a rablás, betörés stb..
2012. júl. 7. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút biztonságos a kerület; a Baranyai utca is elég csendes, sok szép növény meg fa van arrafelé. Szerintem erőszakos rablások, betörések nem jellemzők arrafelé, de a Móricz Zsigmond körtér környékén ill. buszon, villamoson figyelni kell, nehogy kivegyenek valamit a táskádból; mert arrafelé nagy a forgalom, és könnyen elcsenhetnek valamit.
2012. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagyon jó kis nyugis környék, a forgalom is lájtos. arrafelé lakom én is, éjszaka ha jövök haza, még sosem féltem, nincsenek gyanús alakok.

arra azért készülj fel, hogy ott egy suli, az udvaron a gyerekek biztos kiabálnak a szünetekben vagy délután, de ez még mindig jobb mint a részeg cigányok a 8kerben :D


tényleg szép rész, sok park, fa, bokor, játszótér. és ennél jobb közlekedés ilyen környéken nem sok van.

sokat elmond, hogy itt kb kihalásos alapon lehet lakáshoz jutni, sok mai nyugger már 30-40 éve itt él.

2012. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi ez megnyugtató! :)

a gyerekek, a suli meg már nem zavar most is évek óta egy általános iskolával szemben lakom! :D

2012. júl. 11. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!