Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bejelenthetem csendháborításké...

Bejelenthetem csendháborításként, ha még éjfél után is megy a buli a közeli kocsmában?

Figyelt kérdés
Ez megy minden hétvégén. A zene üvölt, a részegek ordítanak, mi meg aludnánk, ám ez így lehetetlen. Faluban lakunk és a kocsma 2 háznyira van tőlünk. Szép szó volt már, képzelhetitek mit ért ...

2012. júl. 7. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak bejelentheted, hanem jelentsd is be! Nagyon ellene vagyok a "jelentsük fel a szomszédot mindenért" - szokásnak, de ha minden héten ez megy, azt tényleg nem lehet kibírni! Amúgy is 22 óra után tilos bömböltetni a zenét, másokat zavarni! Ok, hogy egy kocsma, de aki ilyen helyet nyit, oldja meg a hangszigetelést! Vagy zárja be 22, max. 23 órakkor! Senki nem köteles ezt hallgatni!
2012. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
persze, hogy be. a zajhatárokat mindenképpen be kell tartani.
2012. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

még szép. nyomd fel őket. gondolom elég aljanép mulathat ott... ez a közbiztonságra sincs túl jó hatással, szóval gondolom az utcán is üvöltöznek zárás után.

ha kell, minden este hívd ki a sünöket, aztán a tulaj csak rájön, hogy vannak az együttélésnek bizonyos szabályai.

2012. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!