Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha sokba kerülne az új konyhab...

Ha sokba kerülne az új konyhabútorod, de nem mernéd/akarnád az árát elmondani azoknak, akik kérdezik, akkor hogy vágnád ki magad a kérdésből?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy ne sértődjenek meg, h nem kapnak konkrét választ..


Nektek mi az a max összeg, amit nem sajnálnátok az áhitott konyhabútorra?



2012. júl. 11. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

az enyém fél milka volt, de volt akinek kevesebbet mondtam, hogy ne hüledezzen, meg irigykedjen, mert az utálom.


azért az ár nagyban függ a mérettől. ha akkora, h az egész konyhát behálózza, és tényleg igényes darab, akkor nem szégyellném az árát, elvégre megdolgoztam érte, az én lakásomban van.


amúgy mennyibe fájt?

2012. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság, h mi fél évig gyűjtöttük az árát, és sokat dolgoztunk érte. De senki sem ezt látná, ha elmondanám az árát, hanem azt, hogy mi a fenéből van nekünk erre pénzünk..


A konyhánk nem olyan pici, 13 m2, a bútor teljesen egészében festett fából készül, angol stílusú és az egész konyhán körbefut (szóval sok a bútor) Így 980.000 a bútor. De ezt csak a családtagok tudják. Szomszédoknak nem tudom mit mondjak.

2012. júl. 11. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Miénk sem volt olcsó, de nem lett volna értelme hazudozni az árát illetően, mert magáért beszél. Ha kérdezik, akkor megmondjuk, viszont azt hozzáfüllentjük, hogy nagy hitelt kellett felvenni miatta. Így legalább sorsközösségnek érzik a dolgot, elvégre hitelből bárki tud építkezni.
2012. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mondanám meg, és kész.

Mi közük hozzá?

Nyilván a pénztárcától függ, mi mennyit tud akar rászánni!

Ha bővében lennék a pénznek, folyóméteréért kb. 50-60 ezer, ennél többet nem adnék ki rá.

2012. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!