Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha kamion sofőr akarok lenni...

Ha kamion sofőr akarok lenni mit kell taulnom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 21:44
 1/7 anonim válasza:
le kell vizsgazz C es E kategoriara
2012. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%
tenyleg ezt akarod? belegondoltal mar jol? kivulrol jonak latszik.. de nem lehet mellette csalaldod.. gyerekek.. honapokig uton vagy.. alig van szabadidod.. nagy a felelosseg.. es fizikailag is kikeszit
2012. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

ha van b nőd más fogja kurogatni :)

gyereked flegma lesz alig ismer meg:)

csővesz leszel furdől mint egy csővi benzinkutakon , olykor egyes baktériumokat is elkapsz gomba kiutések.:)

pénz mindig szar lesz 250 --től 350 ig max . ha kár van fizud nem lesz mert levonják a kárt:)

kb kell 1 millio ft le ted b c e kategoriát plusz belöldi fuvarozoi engedély pav 2 3 adr jo ha van ,villás targonca engedély az szuper ha van ,,,mindezek után mikor beleöltél miliokat mellete legyen mit ened otthon lakás ugy hogy kell 2 millio le téve.

4--6 hét tutti távol vagy mindig.

jah és nem hagyhatod el kamion ne gondold párizsban te majd fotozgatsz meg sétálsz :) ott élsz alszol abba a 8m2 -ben 24orában.

2012. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ha kamion soför akarsz lenni ahhoz ezkell:


C E kat páv II-III kül és belső fuvarozási tanfolyam és utána egy munka hely ahol gyakorlatot szerzel :) Ezek nélkül szóba se állnak veled. Kitartás! ez legalább 3 év mire mindet megszerzed, és sokba kerül mert mindet neked kell állni, kivéve ha beállsz a katonaságba, mert a honvédség állja ezeket. Sok sikert!!!

2012. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem nagyon jó a kamionos élet! Szerettem volna én is de 150 centis lány vagyok :)


ezért csak a c kategóriáig jutottam el :)


Jó ez az életforma, mert mindig úton vagy, sok szép helyet látsz. ne hallgass 7órás hozzá szólóra! És szépen sorjába haladsz akkor nem is kerül olyan sokba, mert mindig ki lehet gazdálkodni annyi pénzt amire ép szükséged van.

2012. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

valaki szeret egyedül lézengeni a nagyvilágban, külföldön 2000 euró feletti fizetések is vannak és van aki minden hétvégén otthon van... és pl vannak olyan válaszolók, akik teljesen más beállítottságúak, és nincs meg bennük erre a képesség, hogy ne roppanjanak össze a társaságuk nélkül, asszonyt nem kurogatja majd más mert nem ribancot veszel el aki drámázik egy hét távollét után, hanem valami komoly gondolkodásút, aki tudja miért van veled


persze ha bedrogozzák, akkor lehet h mégis megk.rják.


jah és manapság külföldre egészen egyszerűen ki lehet jutni

2012. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg vezetni.....
2012. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!