Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Köteles vagyok nem oda parkoln...

Köteles vagyok nem oda parkolna, ahova akarok, ha valaki nem bír rendesen vezetni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok felháborodva, de valahol mégis.

Van egy széles utca, ami két oldalra van elválasztva kerítéssel, meg járdaszegéllyel.

Mind a két oldal 1 irányú.

Lehet az út egyik oldalán a szegélyhez, merőlegesen, és a másik oldalt, lehet a járdához, mert van annyi hely, hogy busz, kamion is elfér simán a két parkoló autó között.

Nem is büntetnek érte senkit, ha úgy parkol.


És megálltam a járdához, tehát az út szélére.

És egy hapek megvárta, mire kiszálltam, és rám förmedt, hogy milyen sz*r helyre parkoltam, mert senki nem tud kitolatni majd tőlem. Közben, ott tolatott ki egy BMW x5ös, és simán csinált egy Y tolatást.

Szóval rám förmedtek, hogy nem kéne oda parkolni, mert senki nem fog tudni kitolatni a kocsijával azért, mert én oda álltam a járda mellé.

Holott, minden autós oda áll, ha nincs hely már ott a parkoló részébe, és a busz, kamionok is simán elférnek a két autó között, de én mégse álljak oda.

És az volt az érdekes, hogy a matizzal állt oda aparkolóba, és panaskzodik rám, hogy miattam nem tud majd kiállni.


Én azért arrébb álltam az autómmal nehogymá leöntse kromofággal, vagy ilyesmi...


De, most ez az én hibám?


Hogy valaki nem tud megcsinálni egy Y tolatást?


Mások meg 3 olyan hosszú autóval megcsinálják.


2011. nov. 5. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen béna arcok, Suzukival, Thalia-val, stb... Bundában, szőrkalapban vezetnek, csak kár hogy nem áramot!

:)

Ne aggódj, az a lúzer nem meri lekromofágozni, esetleg leengedi a gumidat!

:D

2011. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, még valami: Ha megvan a 3 méter a két parkoló autó között, akkor még azt is mondhatod neki, hogy bekaphatja!

TESCO-ban sincs nagyobb hely, de oda beáll szó nélkül, amikor megjön az akciós csirkefarhát!

2011. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ott a kocsit mert akármi kitelik az emberekből .Utólag meg bizonyíthatatlan ki eresztette le a kereked.
2011. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!