Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a lakással?...

Mit kezdjek a lakással? Kiadni nem birom, mert nagyon alacsony a lakbér, nem érné meg kiadni, mert minuszba kötnék ki. Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy kisebb lakásom,amivel szoszerint tényleg nemtudok mit kezdeni....Jön rá a rezsi (havi 40.000 ft) és eladni nem akarom,mert a fiamnak jól jönne majd késöbb,hogyha megy egyetemre....

2012. júl. 18. 12:24
 1/7 anonim válasza:
Hogy jönnél ki mínuszba, ha kiadnád? Nem értem.
2012. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugy hogy eddig mindig szét volt majszolva a fal,hiába álapodtam meg a bérlővel,és az utolsó számlát sosem füzették ki,pedig rájuk szoltam... mellesleg hogyha kiszámolod a kár meg a hasznot,ugy jön ki,hogy alig a falig kerestem 70.000-et,hogyha levonom a fürdőszoba javitást,a meszelést stb...és most nem tudom tényleg hogy mit kezdjek vele....
2012. júl. 18. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kauciót kérj,amit ha kárt okoznak nem fizetsz vissza és ez vonatkozik a számlák nem fizetésére is.Általában 2havi kauciót szoktak kérni beköltözés előtt.
2012. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy üres lakás miért kerülne havi 40eFt-ba?


Közös költséget nem tudod megúszni, de villany alapdíjas, víz alapdíjas, gáz alapdíjas, ez eddig kb. 2eFt + KK/hó, minden más meg lemondható. Hogy lesz ebből 40eFt?

2012. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. válaszoló!

Egy távfűtéses lakásnak tud akkor is 40e lenni a rezsije, ha üres.

Kköltség. pl. 10e ft, téli fűtés nálunk pl. 20e ft, negyed évente jön gázszámla is ami 5e ft. Ez 30-35e ft.

Ennél bármelyik lehet magasabb a kérdezőnél. Akár a kköltség, akár a téli fűtés díja.

Amiket leírtam, azokat fizetni kell rendületlenül, nem lehet csökkenteni/kikapcsoltatni.

2012. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez akkor is sok, nekünk is van egy üres lakásunk és szemét, ház takarítást mindent fizetünk de a fele sincs havonta.
2012. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És még a kertes ház a drága... 15 a gázra az átalányom, pedig 110 m2, és minden fűtve van...


Én a helyedben kiadnám, most -40-ben vagy, ha már 0-ra kijössz, megéri. A lényeg, a jó szerződés, az átiratott közüzemek, és a kaukció.

2012. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!