Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen színű most a szobád és...

Milyen színű most a szobád és ha lehetne most milyen színűre festenéd, képet is mutathatsz a színről?

Figyelt kérdés

Milyen színű a szobád?

Több színű vagy egyszínű?

Minden fal más színű?

Milyenre festenéd?

Szerinted melyik az a fal szín amitől mindenkinek jó kedve lesz?



2012. júl. 18. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Lila és világoszöld, nagyon szép. Mind a kettő nagyon élénk. Szívesen átfesteném pirosra, főleg a zöld részt, mert majd' kiesik tőle a szemem sokszor( Nem én választottam, hanem a tesóm), de ezt az egy évet már kibírom, aztán a lakásomban pirosas lesz a szoba, a nappali meg vajszínű, csíkokban tapétával.


Szerintem nincs olyan szín, amitől mindenki vidám lesz. Anyukám narancssárgára festett majdnem minden "közös" részt a házban, én meg rosszul vagyok tőle.

2012. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és a zöld a szobámban nagyon szép csak annyira élénk, hogy szinte világít :) Dulux festékkel van festve.
2012. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyámnál fehér tapéta van térbeli kriksz-kraksz mintákkal.

A férjemmel közös lakásunkban (egy szobás) a galériázott rész halvány (bugyi) rózsaszín, a többi rész türkizzöld. Ilyen: [link] Imádom! :)

2012. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi vagyok a szobátokra, hogy milyen a rózsaszín a türkizzölddel, tudnál képet mutatni róla vagy belinkelni, hogy milyen?
2012. júl. 18. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, nincsen fényképezőgépem, a telefonommal meg nem túl jók a képek. :( Amúgy összességében nem rossz. Olyan, mintha kuckósítottuk volna a galériát: ott van a hálószobánk. :) A bugyirózsaszín (vagy babarózsaszín) meg a türkiz előtti évben keletkezett úgy, hogy narancssárga falat akartunk, de hiába a színező paszta, a fehér festékkel keverve a narancs egyre csak rózsaszínebb lett. Férjem munkában volt. A sógorom meg félúton meglépett, hát muszáj volt kifesteni a szobát erre a színre. Férjemet nem zavarta, hogy nem olyan lett, mint kéne - áldott jó lélek - de én szégyelltem magam, szóval következő évben meglepett a türkizzel. Azóta minden okés. :)
2012. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!