Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyenre festenéd a hálószobádat?

Milyenre festenéd a hálószobádat?

Figyelt kérdés
és a nappalit?
2012. febr. 16. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a hálószobát fehérre festeném, és inkább a lámpabúra színével játszanék. Könnyebb változtatni is, ha megunjuk. :)
2012. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leírom, nálunk milyen színűek a falak, hátha adok valami ötletet. :)

A hálószobák mind felesbe vannak festve. Alul mindenkinek egy sötétebb árnyalat, aztán díszcsíkkal elválasztva felette a világosabb. Nagyjából mellmagasságba tettük a csíkot. Ezeket a színkombinációkat választottuk: kék-fehér, rózaszín-halványrózsaszín, cappucino barna - halványbarna. Igazából mindig csak egy festéket választottunk, aztán azt kevertük fehérrel, így lett felülre a halványabb szín.


A nappalinkat nemrég festettük, terrakotta színűre. Nagyon jól mutat!

2012. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappali vajsárga, de halvány, a háló meg világos barack. Mindkettő mennyezete fehér.
2012. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hálószobámat kékre festettem de megbántam mert sötét lett, legközelebb világosabb színt választok, pl napsárga, kávé.

Ha kicsi az ablakod akkor célszerű világos színt választani.


Nappali nincs de az étkezőt idén szeretném festeni és narancssárga valamelyik árnyalatán gondolkodunk.

2012. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk halvány sárga
2012. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én hálószobám halványlila színű. Szép, de megbántam, mert nagyon "hideg", hiába próbáltam feldobni más színű kiegészítőkkel. Ezért legközelebb valamilyen rózsaszínes vagy barackszínű árnyalatot választok.
2012. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lila a hálószoba és a nappali meg sárga.
2012. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!