Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ideiglenes lakcím bejelentés...

Ideiglenes lakcím bejelentés hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Ha én hétfőn elmegyek az okmányirodába,hogy szeretném magam ideiglenesen bejelentetni,kérnek majd tőlem valamit a személyimen és az ideiglenes lakcímem tulajdonosának aláírásán kívül? Illetve jól tudom,hogy illetékmentes a dolog?

Köszi a válaszokat! :)


2012. júl. 21. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Illetékmentes és nem kell hozzá más. Ja de az állandóra szóló lakcímkártyád is kell-ha az van.
2012. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)))
2012. júl. 21. 08:59
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
És ne az okmányirodába hanem a polgármesteri hivatalba menj, legalábbis én már 2 esetben intéztem ilyet de mindig a polgármesteriben!
2012. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na még egy kérdés..kapok már rögtön hétfőn igazolást,vagy vmi papírt,hogy ideiglenesen ott lakom?:) Vagy esetleg erre várnom kell?
2012. júl. 21. 11:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké,úgy lesz :) köszönöm!
2012. júl. 21. 11:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Az igénylőlap egyik példánya nálad marad azt használhatod igazolásnak.A kártya 2 héten belül jön meg postán sima levélben-tehát rendszeresen ellenőrizd a postaládát!
2012. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal megcsinálták a kártyát,hisz a lakcímkártya az nem műanyag,hanem papír van laminálva.
2012. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek :)
2012. júl. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!