Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakcim bejelentes. Lehet nem...

Lakcim bejelentes. Lehet nem ide passzol?

Figyelt kérdés
Van egy lakasom ahova be szeretnem jelenteni a ferjemet...hogy megy ez?Csak az okmanyirodaba kell menni es ott mindent elinteznek, es milyen papirokra lesz szükseg?
2010. júl. 15. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

okmányirodában adnak nyomtatvány, kitöltöd, aláírod mint szállásadó

vigyél egy tulajdoni lap másolatot (habár tőlem azt se kérték), személyi igazolványt

ha nincs a városban okmányiroda, akkor a polgármesteri hivatalba kell menni

ha van okmányiroda akkor azonnal adják a lakcímkártyát, ha nincs akkor postán küldik

2010. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszod!
2010. júl. 15. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy adás-vételi szerződés.
2010. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam mikor anyuékhoz bejelentkeztem, h egyik nap beugrottam az okmányirodába, kértem egy lapot, ott el is mondták h mire figyeljek a kitöltésnél, kitöltöttem, anyuval mint szállásadó aláírattam (nem is kellett eljönnie), kértem időpontot és csak bevittem a kész papírt.....nagyon fontos: anyakönyvi kivonat is kellett, nekem haza kellett érte mennem.....a férjed is elintézheti egyedül, nagyobb okmányirodákban azonnal meg is csinálják és ingyenes!
2010. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!